Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm nevét a tenyerembe...

MiniStar kérdése:

A barátnőm nevét a tenyerembe szeretném tetoválni, de még ott nem nagyon láttam tetkót, oda lehet rakatni vagy értelmes oda rakatni? Árban mennyi lenne kb és Budapesten lakom valaki onnan ismer egy jó, megbízható helyet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már régóta együtt vagyunk és már nagyon komoly a kapcsolatunk, és szeretném meglepni őt, a nevét szeretném tetoválni a tenyerembe, szeretném kérni a véleményt róla hogy oda mennyire értelmes rakatni és ha nem, akkor alkaromra szeretném. (Ez lesz az első tetkóm)

2014. márc. 14. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. barátnő, barát, feleség stb nevét (se arcát) SOHA nem tetováltatjuk magunkra.

2. szerintem a tenyér mocskosul fáj. Soha nem láttam még senkin.

2014. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Tetováltasd nyugodtan a tenyeredre a nevét, hisz egész biztos, hogy ez az első szerelem örökké fog tartani.


Mert ugye ha valaha is szétmennétek, akkor hülyén mutatna rajtad a neve, de egy ilyen örök szerelemnél ez nem fordulhat elő.


Gondolkozz, ember, mielőtt hülyeséget csinálsz.

2014. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Onnét esetleg még hamarabb ki is kopik, minthogy szakítanátok.

Láttam már tenyértetoválásokat, de nem maradtak szépek..

2014. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
O de jo otlet. Mondd mi a foglalkozasod? Bizonyos allasoknal a lathato helyen levo tetko aztan kifejezetten elonyos meg persze100 % hogy orokre egyutt maradtok. Szerintem egybol tetovaltass a homlokodra egy «h..ulye» feliratot is.
2014. márc. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!