Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a szerelmemnek...

Mit vegyek a szerelmemnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy a barátom aranyat vesz nekem karira, de nekem halvány fogalmam nincs,hogy mit vegyek neki. igazából megvan mindene, ugyhogy valami ütős dolgot szeretnék,és ami ahhoz hasonló dolog és persze tökéletes lenne erre az alkalomra. szeretnék kérni tőletek pár ötletet,hátha megtudok valami jót:)
2009. dec. 15. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de neked egy ilyen oldalra van szükséged, hogy a szerelmednek ajándékötleteket szerezz?
2009. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem,nincs szükségwem semilyen oldalra, csak infoot gyüjtök,hátha adtok még pár tippet... minden esetre kössz a válaszod;)
2009. dec. 15. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
vegyél neki is magadnak is nyakláncot (akár aranyat, akár ezüstöt) és hozzá medált. lehet kapni ilyen szívecskés medált, amit ketté lehet törni. :) én barátom örült neki.:)
2009. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!