Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen könyvet válasszak? (a...

Milyen könyvet válasszak? (a többi lent)

Figyelt kérdés
az iskolában prezentációt kell tartani egy könyvről és egy olyan könyvet keresek, amiről film is készült és ami 16-17 éves diákoknak izgalmas lehet. (szóval modern legyen:) ) légyszi írjatok ilyen könyveket. (lehetőleg 400 oldal alattit) köszönöm:)

2014. márc. 21. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Ábel a ... ( több fajta van, pl.: a rengetegben, 188 oldal, A5-ös méret )

Pál utcai fiúk

Egri csillagok

A kőszívű ember fiai.

Ezek régebbiek, de egész jók ( én szerettem ezeket ).

Egyébként eléggé megkötöd a kezünket, azzal, hogy modern is legyen, film is legyen és max. 400 oldal. Gyűrűk ura? Sok oldal, 3 könyv, de jó. A hobbit? 1 könyv, de sok oldal. Arany iránytű ( pontosabban: az úr sötét anyagai )? 3 könyv, összesen több mint 1500 oldal. Narnia krónikái? 7 könyv, nagyon sok oldal. Harry Potter? Lsd. Narnia krónikái.

Ami jó, az vagy több könyv vagy sok oldal. Egyébként film nem készült ezeknek a könyveknek a 65-70%-árol, mert jeleneteket vágtak ki belőle, csak 1-2 könyvet filmesítettek meg. Én most az Ezüst-tó kincse-t olvasom, de ezt már nem lehet sehol megvenni, a rendszerváltás előtt betiltották, nekem szüleimtől van meg.

2014. márc. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!