Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes az Aréna plázában...

Érdemes az Aréna plázában megvenni a VIP jegyet? Milyen a szolgáltatás? Tényleg annyira kényelmesek a székek? Mi jár még ingyen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 15:58
 1/2 anonim válasza:

Én már voltam.

Bemész kb 1 órával az előadás kezdete előtt. Vannak kényelmes kanapék meg asztalok, és svédasztal szendvicsekkel, hidegtállal, süteményekkel. Van egy büfé, ott vannak olyan dolgok mint az alap mozis büfében. Ha ettél, utána kérsz a büfénél amit akarsz (popcorn, nachos stb..üdtő meg minden egyéb..mé alkoholt is lehet) és bemész a moziterembe, ahol nagy kényelmes bőrfotelek vannak melyeknek mozgatható a háttámlája és a lábtámlája. Nagyon kényelmes, én imádtam. Ha elfogy a popcornod akk simán kimehetsz, és kérsz még. Ez van benne a jegyben. :)

Remélem segíthettem.

2010. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem,hogy egy főnek ez mennyibe kerül?
2010. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!