Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Náltok ez már szerelem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Náltok ez már szerelem vagy csak szimpla vonzalom?

Figyelt kérdés

Szóval, most vagyok kilencedikes, eléggé jó gimibe járok:)

van egy végzős srác, aki nem tagadom, nekem nagyon bejön... Nem olyan, akire monden csaj rámászik és nyomul, talán ez az egyik dolog, ami miatt felkeltette az érdeklődésem:DD volt már, hogy egy buszon utaztunk, akkor végig beszéltük az utat:) a suliban is mindig köszön és nagyon aranyos! Edzésre ő is jár, én is, ott ismertem meg:DD elnevezett agresszívkának, így jegyszett meg xD

FBn egy csomót beszéltem vele és barátnőim szerint egyértelmű utalásokat tett arra, hogy bejövök neki! Pl: aranyosan mentegetőzöl, kb te vagy az egyetlen aki elfogadja (a kockaságát :DDD)...

Amikor meglát a suliban állítolag figyel! Végig mér stb.

Jó, lehet kicsit tömören fogalmaztam, sok olyan dolgot írt nekem ezen kívül, aminek hála nagyon megmelengedte a szívem ^^

Szerintetek van nála esélyem mint LÁNYNAK? Ha igen, akkor mit csináljak? Nem szeretek nyomulni:P

Ha meglátom folyton ökölnyi lessz a gyomrom és a szívem is kiugrik a helyéről (tipikus lány reakció:P)

Szóval, mit tegyek? Vagy hagyjam a francba? :/



2013. márc. 18. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha türelmesen vársz (amit tudom, a te korodban nehéz :) ) ki fogja forrni magát a dolog. :)
2013. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj minél többet beszélgetni vele, és jó lenne, ha valami közös programot csinálnátok. Szervezz mozizást, hívd el a barátnőid meg őt is a barátaival, vagy ilyesmi, hogy legyen alkalmatok együtt lenni :)
2013. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

juj, nagyon köszömöm mindkettőtöknek! :)) tegnap este is beszéltünk, nagyon aranyos volt! ^^

De ma a suliban... 2szer is találkoztam vele és egyszer se vett észre, vagy csak nem akart... Nem tudom, a lényeg hogy nagyon rosszul esett!!! :/

A mozi jó ötlet :))

Még egyszer ezer hálám ;)

2013. márc. 19. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!