Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Motorfűrészt szeretnék venni...

Tamás2222 kérdése:

Motorfűrészt szeretnék venni erdőre. Szerintetek Stihl vagy Husqvarna?

Figyelt kérdés

#Motorfűrèsz
2014. márc. 25. 22:37
 1/10 mustafa33 ***** válasza:
Erdőre Husquarna, telepre Stihl. Vagyis állófára vágásra H., fekvőre darabolásra S.
2014. márc. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A Husqvarna egy kalap sza*. Mindenképp a Stihlt ajánlom erdőre!
2014. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, mondjuk Stihl-en mőttem fel.
2014. márc. 30. 15:17
 4/10 mustafa33 ***** válasza:
0%
2-es, mert láttál is már te erdőt ☺.
2014. márc. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 3 illetve 2 évet bírt Husquarnam volt, Stihl még van 30 éves gép is ami megy minden télen gond nélkül, részemről előbbi leszerepelt, maradok a Stihl-nél.
2014. márc. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kidönteni akarsz fákat, akk inkább HUSQVARNA mert kicsit fürgébb, viszont a STIHL daraboláshoz jobb mert erösebb. En is egy honapja vettem egy STIHL ms211c (othoni hasznalatra) láncfurészt, látta valaki a falubol és azt mondta hogy s@r, mert muanyag az egész. Vagy csak irigy volt mert neki nem telik STIHL-re csak kinaira. Vagy lehet hogy igaz hogy nem jo ?
2014. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább az irigység beszél belőlük. Megkérik az árukat, de jó gépek is nagyon, én még olyantól nem igazán hallottam panaszt aki használta.
2014. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mustafa33 ***** válasza:
Igen, úgy ahogy a 6-os írja. És elhiheted hogy igazunk van. Egyébbként ezt harminc év erdészeti tapasztalattal mondom.
2014. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mustafa33 ***** válasza:
Egy erős nehéz stihlel mászkálni fától fáig és galyazni egész nap, bizony te sínyled meg estére. De ha telepen kel a fekvő fába nyomni a könyű Husquarnát egész nap, akkor is. Profik tudják mi mire való. Minden munka úgy hatásos ha megfelelő szerszámal végzik.
2014. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akár Stihlt veszel, akár Husqvarnát, mindegy, csak a megfelelő kategóriát vedd meg. Van hobbifűrész, univerzális, és profi. Minden márkánál.
2014. aug. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!