Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit tegyek! Életem...

Nem tudom mit tegyek! Életem romokban! Öngyilkos látom a legjobb megoldásnak vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok az öngyilkosságra. Mert lassan 1 éve munkanélküli vagyok! Az életem romokban hever. Már mindenhogyan kerestem állást (neten, újságokban, cégekhez elmentem személyesen)de legtöbb helyről elküldenek mert nincs tapasztalatom!

Mindenkitől csak azt hallom hogy dolgozni kéne de hogyan dolgozzak amikor nem vesznek fel sehová mert nincs tapasztalatom vagy nincs protekcióm a cégnél!

Bármilyen vélemény vagy javaslat érdekel!


2011. nov. 10. 17:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Hát ha megölöd magad, már biztos nem találsz munkát.

Ne menekülj el a gondok elől, hanem tarts ki.

Az élet ilyen megpróbáltatásokkal tanít téged.

Mindennek oka van.

Azt, hogy ezt az időszakot miért is kell megélned, csak később tudod meg, amikor a jövődben megmutatkozik.

Lehet, hogy azért nem találsz munkát, mert nem az a feladatod, hogy egy cégnél dolgozz.

Ha tehetséges vagy valamiben, akkor vágj bele. Vagy csak segíts másoknak önzetlenül.

Ahogy elkezdesz cselekedni, abban a pillanatban meglátod majd a kínálkozó lehetőségeket. Mert lesznek lehetőségek.

2011. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Ezzel nem csak te vagy így hanem sokan!

Sajnos én egy év alatt nem találtam munkát, pedig elég jó iskoláim vannak, plusz meg van mindenre a jogosítványom is!


Öngyilkosságot? Ne legyél hülye ezért a szemét Országért SOHA!


El kell menni külföldre, itt nem szabad maradni egyre rosszabb lesz minden.. aki itt marad azt elöbb utobb megeszik ugy is.. itt senki képp nem szabad maradni!


Nekem szerencsére nincs családom nem is vágyakozom család után, élem az életem így egyenlőre..

Nélkülözni nem fogok!

Ha kell lopok csalok hazudok, de nem fogom meg adni azt az örömöt egyiknek sem hogy öngyi legyek és te se add meg!


Ki kell huzzni innen a francba.. undorító szar zsídó országban élünk ennyi..

2011. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Így sem találok állást!

Belefognék olyanhoz amihez értek de nincs pénzem!

Ugyanez a helyzet a külföldi munkával hogy nincs pénzem a külföldi munka/élet kezdéshez!

Úgy érzem nincs kiút!

2011. nov. 10. 18:38
 4/36 Stella90 ***** válasza:
úristen...csak azért, mert nincs melód kinyírnád magad?
2011. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Mindíg van kiút. Hány éves vagy?

Ha van kedved beszélgetni, írj. Sokszor álltam már a semmi szélén, csak nekem a két fiamról is kellett közben gondoskodnom. Másfél évig éltem úgy, hogy napi 100Ft-ból kellett megoldanom hármunk kajáját. Tudom milyen nehéz, végigcsináltam! Tudom, hogy mindíg van tovább.

2011. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

23 évek vagyok (2 hónap múlva 24)!

Nemcsak melóm nincs, pénzem sincs!

# 5

Eddig nem vettem észre hogy mindenből van kiút!

2011. nov. 10. 18:53
 7/36 anonim ***** válasza:
Ha már észrevetted volna, akkor nem lennél ennyire elkeseredve.
2011. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Nem vettem észre! Nagyon elvagyok keseredve!

Mindent megpróbálok, hogy találjak állást de még mindig nem sikerült találnom és már a pénzem is elfogyott!

2011. nov. 10. 19:28
 9/36 anonim ***** válasza:
Szüleiddel milyen a kapcsolatod? Testvéred, jó barátod van?
2011. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Szüleimmel nem jó a kapcsolatom! Állandóan zaklatnak hogy találjak állást! Ráadásul úgy tűnik hogy az anyukám munkahelye is megszűnik!

Testvéremmel jó a kapcsolatom de kb. 200 km-re lakik tőlem.

Jó barát van! Próbál segíteni!

2011. nov. 10. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!