Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a betegség?

Mi lehet ez a betegség?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy elkezdett mindig vérezni a z ínem egyrejobban, és elkezdtek fájni a fogaim, utána elkezdett hámlani a bőröm,nagyon fáradékony lettem napról napra, elkezdett zsibbadnia lábam és viszketni , utána 1 napra rá mindenhol viszkettem a fülem orrom szememnél, megjött a menszeszem, és 5 hónapot kihagyott. fáj a nyalakm fáj a gerincem, körmöm betörik , hajam durva lett és nagyon hullik, nagyon fáj alul a hátam mindig (de lehet az a menseszemtől van), nagyon rosszul látok naprol napra.... nagyon nehezen tudok kakilni és 3 napja vannak ezek a tünetek , menszez elött sárga volt a székletem . 17/l

2014. márc. 30. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de sürgősen orvoshoz kellene fordulnod, ez nem egy szimpla megfázás, az biztos
2014. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Menni is akartam elötte de sajnos az orvos nem uyg rendelt meg falusi vagyok és pont pénteken kártem beutalot vizelet mintával holnap kell mennem, anyukám azt mondta be ne menjek lábbizsergésel meg viszketéssel mert beképzelem ezt u utána péntekre mindenhol viszkettem meg a vaginámnál ahogy megjött a menszeszem.... hétfőn megyek vizsgálatra , kórosan sovány lettem
2014. márc. 30. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Úha...nem akarlak elkeseríteni, de lehet h valamilyen férget szedtél össze. A látásromlás a WC-problémák arra utalnak. (Nem vagyok benne biztos, ezt a Discovery-n láttam)

A lényeg: AZONNAL menj orvoshoz! Mármint még ma!

2014. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Komolyan telefonálnod kellene az illetékes orvosi ügyeletre (mindenhol van ilyen, ha más településen, akkor is) és nekik elmondani a tüneteket, panaszokat. Fontold meg!
2014. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
anyu azt mondta h csak biztos tulreagálom az egészetés majd holnap ugyis megyek de egyrerosszabb a helyzet érzem....:( már sirtam ugy fáj a fejem meg a hasam meg ááá.:(
2014. márc. 30. 13:21
 6/8 A kérdező kommentje:
mindenhol viszketek és ahol aludtam ott is jöttek ilyen kis pontok meg minden mega menszeszembe is látom mega vizeletmbe
2014. márc. 30. 13:22
 7/8 A kérdező kommentje:
fokhagymát eszek két napja azt mondta az segit de én orvoshoz szeretnék menni...
2014. márc. 30. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha magad nem tudsz telefonálni, akkor kérj segitséget az egyik szomszédtól. Tegyél valamit...
2014. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!