Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Nirvana - Smell Like Teen...

A Nirvana - Smell Like Teen Spirit lett világ valaha írt legjobb dala. Szerintettek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 17:36
1 2
 11/16 anonim válasza:

Nem a legjobb, csupán egy szám, ami maradandó...

Soha nincs olyan, hogy legjobb. Pár nap/hét/hónap múlva már más lesz az ami szerinted a világ legjobb dala.

Ez mindig változik..

2014. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%
A narkós suttyóknak a legjobb
2014. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 ghajhigopsdfjhs ***** válasza:
Én a 2#-nek adok igazat. Most mindenkinek más a kedvence. Most írjam ki én is, hogy: "Eminem - The Real Slim Shady" lett a világ valaha írt legjobb dala? (Ez most csak egy random szám volt) Most azt várjam el, hogy csomóan megírják, hogy ez a legfaszább? Szerintettek ennek így kell mennie?
2014. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó:az tényleg fasza lett! xD El vgtok tevevd fazsikaim mer amm leb les leglyobb azza Jsteen Beiberr a bojfrend

Ennyik voktok belieber forevör belieber szív belieber lélek belieber leszek ameddig éllllek



EGYÉBKÉNT MEG SLIM SHADY SZÁMAI A VALAHA VOLT LEGJOBBAK!

NINCS KÉRDÉS!

2014. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Baromság, mivel a világ legjobb dala:


The Beatles - A Day in the Life

2016. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem van jobb számuk is, mint ez. Csak ez a legfelkapottabb.
2018. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!