Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkavállalás Ausztriában?...

Munkavállalás Ausztriában? Nyáron kezdenék? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, jövőre kezdem az egyetemet, és szeretnék függetlenedni, de ehhez kellene egy kis kezdőtőke, na meg a nyelvtudásomra is ráférne egy kis gyakorlás.

Angolul beszélek, és német nyelvből is van némi ismeretem.

Ha a diákmunka szövetkezetektől nem kapok visszajelzést, valószínűleg kimegyek a nyáron Ausztriába és vendéglátóipari egységekben, szállodákban, hasonló helyeken érdeklődöm személyesen a munkalehetőségekről.

Nem tudom ez mennyire őrültség, de ha valamikor lehet őrültségeket csinálni, az az életemnek ezen része, úgy érzem.

Akinek vannak tapasztalatai, ötletei, attól szívesen fogadok minden jó tanácsot!

Köszi :)



2014. ápr. 6. 10:47
 1/2 anonim válasza:
hallod,nagyon vigyázz ezzel csak úgy kimész nyelvtudás és pénz nélkül....én a helyedben mindenképp ismerőssel mennék ki!!Vagy rokonnal,aki már kint téged fix munkával vár.
2014. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én meg azt mondom vágj bele! Kevés ember meri azt megcsinálni amire te készülsz! Sikerülni fog! Én is így csináltam csak 29 évesen! :)
2014. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!