Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk szoktak gyakran sírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szoktak gyakran sírni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 14:16
 1/6 acel ***** válasza:

Az emósok igen a férfiak már nem annyira.

A röhögéstől naponta, de lelki problémáért nem hiszem hogy tudnék. 22f

2011. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Csak az emósok és Gombi.
2011. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen!Csak egyik sem meri bevallani.Pedig azt mondják,hogy "Nem az az igazi férfi aki elfolytja az érzelmeit,hanem amelyik mer sírni."

Talán a fiúk/férfiak ritkábban sírnak,mert az evolúció hatására jobban tudják kezelni az ilyen helyzeteket.Egy nő hamarabb eljut odáig,hogy sírva fakadjon.Ez egyik nemnél sem szégyen,természetes emberi reakció.

Nos,én be merem vallani,hogy az elmúlt évben többször is előfordult,hogy nagyon kiborultam és ilyenkor bizony elsírtam magam.

Volt néhány annyira sz@r helyzet,hogy nem bírtam tovább.Nappal amikor el tudtam ütni az időt ez nem volt gond.Éjjel viszont az üres szobában és a nagy csendben elpityeregtem magam.Nem olyan volt,mint egy hisztis bőgés,nem is szappanoperába illő.Elkezdtem könnyezni,aztán vettem egy nagy levegőt és összeszedtem magam.Rövid ideig tartott.Talán 1 perc ha volt,de a lényeg,hogy SÍRTAM!

Pasi létemre nem szégyellem ezt bevallani.Szerintem senkinek sem kéne.

21/f

2011. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Volt egy barátom, aki durván zakkant volt, ő a metrón elsírta magát, mert féltékeny volt a volt barátomra:O Kissé meglepődtem, szó mi szó, hogy különösebb ok nélkül a tömegben elkezd bőgni. Végül nem emiatt ért véget a kapcsolatunk. A másik volt barátomat akkor láttam sírni, mikor szakítani akartam vele, sajnos ez többször is megtörtént. A végső szakításnál együtt bőgtünk:( A mostani barátomat is láttam többször sírni, durvább összeveszéseknél, illetve a kutyája halálakor. Tehát 3 pasiból 3-t láttam sírni, azért ez elég sok:) Legalább ki merik mutatni az érzelmeiket, nincs ezzel semmi gond.
2011. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ált. elfojtom az érzéseimet, esetleg kicsit 'unott' leszek, de amikor már teljesen ki vagyok, akkor éjszaka az ágyban egy könnycsepp kicsordul, amikor rosszabb pillanataimra gondolok, bár ez ritka, de utána sakkal jobban érzem magam. De amúgy, ha ütés ért stb még nem sírtam.
2011. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez szerintem nem nemfüggő, hanem ember függő. Vannak akik ritkábban, vannak, akik gyakrabban fakadnak könnyekre.

És ez nem, ez nem csak attól függ, hogy mély depresszióba esel-e vagy sem.

Attól, hogy totál lelkibékés vagy, még lehetsz érzékeny.

Az én barátom is gyakran sír, mert van egy bizonyos lelkivilága. És nem emo"s" (sőt, elég keményen metálos),hanem egyszerűen ilyen, és kész.

2018. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!