Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak. Megmutassam...

Mit csináljak. Megmutassam anyunak? 15/L

Figyelt kérdés
Vettem egy bugyit ma,amin van egy felirat:csak szex,semmi más...tetszett,azért vettem meg..kár h a felirat rajta van.Megmutassam anyunak?mérges lesz.vagy dugjam el és használat után mossam ki titokba kézzel?
2014. ápr. 14. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel. Mutasd meg.
2014. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem azert mondom, izlesek es pofonok de azert mindennek van hatara.Engem anyukam a bugyival egyutt pakolna ki, hacsak raneznek akkor is. En ilyeneket meg se vennek. :)
2014. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez annyira cinkes lehet!!

Ha már idősebb lennél, akkor még talán beleférne az "életkor" kategóriába, de akkor azt hinné szegény, hogy ribizli lettél...

Ha meg most állítasz elé egy ilyen bugyival, akkor meg szörnyet hal a látványtól, és a tudattól, hogy mivel is dicsekedsz neki!

Ezek olyan intim ruhaneműk, amiket NEM édesanyádnak kell kimosnia, SZERINTEM!

2014. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mutasd, meg. Ha megkérdezni mi ez, akkor mondd azt, hogy csak most vettem észre hopsz vagy bocsi hogy ilyet vettem, tetszett a bugyi, csak későn vettem észre, hogy rajta van ez a felirat. Vagy akár előtte is tisztázhatod vele ezt.
2014. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha a 15 éves lányom ilyen bugyival elém állítana...hát tuti egy anyai pofon lenne a vége
2014. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszii a válaszokat!még nem mutattam meg neki!szerintem nem is fogom,mert nem merem :D
2014. ápr. 16. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!