Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találltam kb 30-35 ezer ft...

Találltam kb 30-35 ezer ft értékü tesi cucut 1 cipőt és egy meszt . Eszt én meg tartotam de meg ismerték. Majd visza adtam és most feljelentést akkarnak tenni! Mire számithatok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt kell bizonyítani,hogy Te találtad és nem loptad el !


Különben visszaadtad szóval semmi sem fog történni !

2014. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott volt hagyva az ebédlöbe. és elhoztam szerintem ez nem számit lopásnak.
2014. márc. 14. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülhettek volna hogy visdzaadtad. Te is mondhattad volna hogy vetted és akkor rágalmazásért perelhetted volna őket.
2014. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szeretett "rendcsináló" Orbán Viktorunk a bűnügyi statisztikák javítása érdekében (hogy több ezer korábbi bűncselekmény ma már ne számítson annak)felemelte a bűncselekmény összegének alsó határát 50.000 forintra, csak erről a saját TV-ik "elfelejtették" tájékoztatni a közvéleményt, ezért kevesen tudnak róla. Tehát ez alatt az összeg alatt minden következmény nélkül lehet lopni, csak szabálysértésnek számít, olyan, mint egy gyorshajtás. Semmi bajod nem lesz, legrosszabb esetben kapsz valamilyen nevetséges pénzbírságot.
2014. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb a béke ! Nem lesz semmi ! Ha meg igen írj ide a kérdésbe látom és válaszolok majd ügyvédek (jó ügyvédek) nevét átadom !
2014. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még pénzbírságot sem mert VISSZAADTAD !
2014. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!