Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nehezet emelek, nem fogok...

Ha nehezet emelek, nem fogok nőni?

Figyelt kérdés
Az tényleg igaz ,hogy ha nagy súlyt emelek fel,nem növök tovább?Befolyásolja a növekedést a súlyok emelgetése?

2014. ápr. 21. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Ez igaz, de csak abban az esetben, ha megerőltető súlyzós edzéseket csinálsz, és még nem kezdődött el a serdülőkor, vagy még nagyon az elején vagy.


Az, hogyha egy párszor emelsz fel nehéz tárgyat, attól még ugyanúgy nősz :)

A gond akkor van, ha súlyzós edzéseket csinálsz.


Kb érthető, megválaszoltam a kérdést?

2014. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:
ne aggódj nem fogsz megállni a fejlődésben,semmi köze hozzá,a magasságod genetikailag kódolt.
2014. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akik lepontoztak, azok kedvéért kijavítom: Abban az esetben, ha több alkalommal is csinál súlyzós edzéseket, akkor van ez. Nem értem.. ti mind nagyszerű sportedzők vagytok vagy mi? Akkor meg írjátok le amit gondoltok idióták, ne csak pontozzatok!
2014. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:

/Abban az esetben, ha több alkalommal is csinál súlyzós edzéseket, akkor van ez./

igen én testépítéssel foglalkoztam igaz nem verseny szinten.

ha sokat csinálja akkor sem áll meg a fejlődése.

jó lenne ha nem be sértődnél mert lepontozgatják a helytelen válaszodat hanem utána olvasnál a dolgoknak és aztán válaszolnál a kérdésre.

2014. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 21. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!