Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki au...

Panna Cotta kérdése:

Van köztetek olyan, aki au pair-ként dolgozott, de nem szerette a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy hoztatok-e ilyen jellegű áldozatot azért, hogy másik országban "alapozzátok" meg a jövőtöket, tanuljatok nyelvet, építsetek kapcsolatokat.... Nem arról van szó, hogy egyáltalán nem szeretem őket, de nem vagyok oda, mikor meglátok egyet az utcán, viszont több kisgyerek is van, akit tényleg nagyon szeretek....

2014. ápr. 22. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most dolgozom au pairként... nem arról van szó, hogy nem szeretem a gyerekeket, szeretem őket, aranyosak meg minden, de nekem fárasztó és unalmas órákon keresztül a gyerekkel játszani stb.

Nekem azonban csak 3 hét lesz. Azt ki lehet bírni.


Ha viszont EGYÁLTALÁN nem szereted a gyerekeket, akkor inkább ne próbálkozz ezzel. A szülők is észrevennék, és lehet, hogy rövid úton megválnának tőled.

2014. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így kerültem ki németbe :)

Amúgy vannak cuki gyerekek, de van amelyik 5 perc alatt kiszívja az életerőd.

Azt a kislányt nem szerettem, mert buta, hisztis és elkényeztetett volt, az anyját se szerettem. De megérte az áldozat.

2014. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!