Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok iskolába menni....

Nem akarok iskolába menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez nem az aminek hangzik, ugyanis szeretek tanulni, de a rohadt osztálytársaim állandóan kiszúrnak velem(cikiznek, megvernek). Ezért nem akarok iskolába menni elegem van hogy a suliban csak a tanárok jófejek az osztálytársaim meg kis..... Elegem van ezt nem bírja az idegzetem. Mit tegyek?

#iskola #piszkálás #csúfolódás #rosz osztálytársak
2014. ápr. 23. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Másik suliba nem tudnál átmenni? Mikor cikiznek? Szünetben? Órán? Szünetben tegyél fel fülhallgatót. Ha közelítenek, üsd őket. Ne legyél már gyáva. Én lány vagyok, de rugnék, köpnék, csípnék, biztos, hogy nem piszkálna senki.
2014. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az hogy gyáva vagyok, de ők sokkal erősebbek, és már próbáltam visszaütni nekik. Másik suliba szerintem lehetetlen lenne átmenni.
2014. ápr. 23. 08:14
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos ilyen világban élünk! 1-ke: sok lúd disznót győz :nem ismered???
2014. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Fújd le őket dezodorral. Most komolyan. Tanuljak meg ki vagy. Az nem büntetendő nem tudnak vele mit kezdeni. Hajrá
2014. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Hát nem tudom, én biztosan kitalálnék valami, citromot spriccelnék a szemükbe, stb. Ha megvernek, hát verjenek, maradandó károsodás esetén lenne következménye, de nem hinném, hogy agyon vernének. Ha meg mégis, akkor meg már úgyis mindegy, nem? Amíg kórházban lennél, addig legalább nyugton lehetnél. Az én időmben nem voltak ilyen elmebeteg gyerekek, nem emlékszem rá, hogy bárkit is bántottak volna, még a kisebbeket sem, sőt. Honnan jöhetnek azok a gyerekek, akik így viselkednek, milyen xar szülő neveli őket?
2014. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
34%
Mondd el a szüleidnek, tanároknak, ha minden kötél szakad az igazgatónak. És ha másokkal is csinálják ezt, akkor fogjatok össze, ne egyedül kínlódj, legyen segítséged! Próbáld kerülni őket, ne szaladj fejjel a falnak azzal, hogy nekik esel és majd ők panaszkodjanak rád! Az ilyenek elég hihetően hazudnak, tehát simán bemártanának azzal, hogy mindig incselkedsz velük, ők meg nem csinálnak semmit... ráadásul lehet ha visszaakarnál ütni, akkor te szívnád meg, mert 1, többen vannak, 2. erősebbek. Ezért inkább társaságban járkálj, ne magadban és ne ijedjetek meg tőlük, biztos van valami módszer, hogy elintézzétek őket. Ha mást nem, szúrj ki velük valahogy úgy, hogy csinálsz valamit, amit nem tudnak rád bizonyítani, de ők lesznek trébe miatta! Kitartás, tuti lesz valami megoldás! ;)
2014. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem érzed jól magad, menj el az iskolából! az egész életedet elszúrhatod, ha tovább tűröd ezt. Ha elmész, még jóra fordulhatnak a dolgok.
2014. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem érzed jól magad, menj el az iskolából! Az egész életedet elszúrhatod, ha tovább tűröd ezt. Ha elmész, még jóra fordulhatnak a dolgok.
2014. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!