Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 évesen ha nem akarok akkor...

18 évesen ha nem akarok akkor ugye nem kötelezhetnek az iskolába orvosi szűrésre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hajlandó fél csupaszra levetkőzni más előtt, mérlegre állni meg szintén nem. Másnak ez semmiség de nekem olyan mértékű stresszes állapotot vált ki, hogy inkább iskolába se megyek!

18/l


2013. márc. 4. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosok előtt nem akarsz levetkőzni vagy osztály társak előtt?
2013. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendelőbe kell bemenni, ott csak az orvos van meg a védőnő.
2013. márc. 4. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
De most ha beteg vagy akkor el se mész orvoshoz? Próbáld meg elhitetni magaddal hogy ebbe nincs semmi nagy dolog, hidd el az orvos leszarja hogy milyen feszes a bőröd, mennyire vagy sovány/kövér, mekkora a melled.
2013. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sőt, a munkahelyed is el fog küldeni alkalmassági vizsgálatra, ahol valószínűleg ugyancsak le kell vetkőznöd félmeztelenre. Szokd meg szerintem.
2013. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!