Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legalsmokeshop-ról valakinek...

Legalsmokeshop-ról valakinek van valami véleménye?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 15:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem van!! :) Korrupt egy oldal. 1 éve csak tőllük rendelek és nagyon jó a cucc amit adnak :"D főleg hogyha cigibe csinálod. a kamikaze-ről annyi a véleményem,hogy full ki üt. a rookie meg annyira kiszárítja a szád meg ki is üt mint az atom.
2016. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lucia111 válasza:
Nem talalomnaz oldalt?segitenel mert ti vagytok anlegjobbak
2017. ápr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Juvenile válasza:
Legalsmokeshop tol rendeltem előre utalva 9120ft ot már 3 nap eltelt és nem küldték ki emailjeimre nem válaszolnak állítólag ellopták az oldalt ők csalók!!ne rendeljen tőllük senki!!!!
2020. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Juvenile válasza:
Legaljamaicaherbal.eu eggy oldalt használnak a legalsmokeshop és a legaljamaicaherbal mind2 csalók ne utaljatok nekik nincs gyors szállítás másnap!! már1 hét eltelt és nem küldtek semmit, emailt se küldtek miután átutaltam a pénzt.
2020. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
10G MMC kristályt rendeltem banki átutalással. Ma hozta a GLS. Bitang erős, vigyázzatok vele!
2021. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bbori válasza:

Senkinek nem ajanlom.

Előre fizetsz és soha nem kapod meg a rendelesed.

Az oldal szabálytalan es hianyos. Jelentse már fel valaki őket!!!!

Kamucég az egész.

Nincs cim, szekhely elérhetőseg

2021. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én heti rendszerességgel rendelek tőlük nagyobb mennyiségben és sose volt semmi probléma. Mindig időben megkaptam és általában még bónuszt is dobnak rá. Minta kéregetőket érthető hogy már nem szolgálnak ki…A konkurencia lejárató kampánya ellenére ez az egyetlen megbízható magyar RC webshop!
2021. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nagy csalók!!!
2021. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hurka42 válasza:
Nem csalók. Nekem eddig mindig megjött a rendelésem.
2022. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok 28 cadukam rendeltem el is utáltam a termék árát de nem írnak visz már 2napja az oldal ugyan úgy működik de üzenetet meg nem küldenek akármit írok nem tudja valaki hogy mi a baj szünetelnek vagy Man nem èl az oldal ??
2023. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!