Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom hülyén fog hangzani a...

Tudom hülyén fog hangzani a kérdésem de ki az a Lejner Laura? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének de tényleg nem tudom és a suliban mindenki erről beszél. Falun lakok és nincs internetünk így is csak a apukámnak a munkahelyén tudok internetezni és ott mondták hogy itt kérdezem meg és tudni szeretném hogy ki az mert a suliban lenéznek emiatt és kiközösítenek (eléggé szegények vagyunk.) Valami szakításról meg valami szent emberről susorognak nem tudom, hogy e között van e összefüggés. Kérlek írátok meg!

#Lejner Laura
2014. ápr. 24. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Falun lakom, nem lakok.

Kortárs ifjúsági írónő. A Szent Johanna Gimnázium című könyv szerzője.

2014. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia :))


Ha hiszed, ha nem, én 19 éves koromban kezdtem el olvasni tőle :)

Lejner Laura ifjúsági könyveket ír. Fiatal lányok butácska gondolatai. Épp olyanok, mint te, vagy éppen én. A Szent Johanna Gimi egy napló. Rentai Renáta sulis napjait írja meg, azt, ahogy eleinte reménytelenül szerelmes Antai-Kelemen Ádámba, alias Cortezbe. A vicces osztályáról, Gondos tanárnőről :)


Az akkor szakítsunk egy szilvesztert butat be. Lia, a főhősnő karácsonykor szakít a pasijával... Vicces szerencsétlenkedés, összetört szívek, javuló hugi-bátyus kapcsolat, és eszméletlen happy end :))

2015. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!