Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Azt hogy tudnám...

Lányok! Azt hogy tudnám megoldani, hogy amikor felveszek egy feszesebb nadrágot ( pl: edzéshez, tesióra), akkor a bugyivonalam ne üssön át?

Figyelt kérdés
Korábban nem zavart, de mostanában igen, sőt az osztálytársaimnál se látom, ez akkor azt jelenti, hogy ők tangát hordanak? Esetleg van rá más megoldási mód is, mert én nem szeretnék!

2014. ápr. 26. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem veszel fel bugyit. Csak akkor a tevepatára vigyázz.
2014. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már találtam olyan bugyit, ami nem tanga volt, és szinte alig ütött át a vonala feszes gatyán. De szerintem nem gáz, ha látszik a bugyi vonala. Tangát hordani szerintem kényelmetlen, dörzsöl, és bevág.

Amúgy akiknek semmi nem látszik, tangát hordanak. De ezt megfigyelheted a tesiöltözőben is.

2014. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Tesiórára minek húzol bugyit.

Tök kényelmes annélkül.


14l

2014. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát mert az öltözőben eléggé érdekesen néznék ki :)

köszönöm a válaszokat! :D

2014. ápr. 27. 19:28
 5/5 krisz9876 válasza:
En fiu vagyok, de enis leggingst es bugyit hordok, de engem nem zavar. Had nezzek, az az o dolguk. Es en imadom ha a lanyoknak atlatszik a bugyijuk. De ha zavar, ne vegyel fel bugyit. Nekunk az oltozo falan van egy teljesen atfurt lyuk, amin szoktuk nezni a lanyokat, hat en nagyon orulnek ha valami szep lanyon nemlenne bugyi. A melltartot igyis cserelik, de hat az nem ugyan az.
2016. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!