Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Nirvana együttes tagjai...

A Nirvana együttes tagjai miért nézznek ki úgy mint a hajléktalanok?

Figyelt kérdés
Szóval nagy Nirvana fan vagyok és gyakran rájuk keres a google-ba. És szinte az összes képen úgy nézznek ki mint 3 hajléktalan. Hosszú haj, farmer, szakadt nadrág van rajtuk. De miért ilyen a stílusuk vagy mielőtt befutottak hajléktalanok voltak vagy mi a fene?

2014. ápr. 29. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Te meg miért vagy ennyire hülye, így születtél vagy megjátszod magad? Egyáltalán tudod milyen stílusúak? Mert akkor szerintem értenéd miért néznek így ki... te nagy Nirvana fan. Hány napja hallgatod? 2 vagy talán van 3 is?
2014. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kedves gyerekek! ez nem kultúra!
2014. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már 13 éve szereted? Kurt Cobain pont 20 éve halt meg. Persze attól még szeretheted, de az alternativ rockzene fénykorában valószínüleg még nem nagyon voltál képben.
2014. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyett értek az elöttem szólókkalxd

Van egy csomó Nirvana-s cuccom, olvastam Nirvana-s könyveket, szinte az összes leforditott cikket és dokummnetumfilmet megnéztem.

Nagyon sokmindent olvastam róluk imádom őket.

És még én sem mondom azt hogy "fan" vagyok.

Csak szeretem őket, próbálom elsajátitani a Grunge-ot.

Majd akkor mondom azt hogy fan vagyok ha már tényleg X éve hallgatom őket és meglesznek az albumaik, több mint 50 szám van tőlük a telefonomon....

És?!

Nem vagyok fan.

Akkor leszek fan ha tényleg megértettem Kurt gondolkodását és a dalszövegeinek a lényegét az értelmét és a mondandóját.

Meg ha lesz egy Nirvana szentélyemxdd

Már régóta tervezgetem a szobámatxd

De hogy a kérdést is megváloszoljam.

Nem hajléktalanok.

Kurt több mint 177 millió dollárt hagyott Courtneyra halála után.

Rengetek pénzük volt.(Kurt az egyik interjúban azt mondta ":Pénzen nem lehet boldogságot venni, maximum egy kis időre"

És igaza van. Kurt kényelmetlenül érezte magát a rá irányúló figyelemtől!! Még régebben Courtney vett egy luxus autót és Kurt teljesen kiakadt azt mondta hogy:" Nem akarja hogy őt ilyenben lássák." Vissza is vitette Courtneyval. Pedig megengedhették maguknakxd)

És Kristnek meg Davenek még mindig rengeteg vanxd

Ők egy külön stílust képviseltek.

A GRUNGE stílust.

Ez a hippik és a rockerek kereszteződéséből jött:)

Király stílus.

Elkepesztő.

Ez a stílus leírhatatlan ez egy zenei stílus is:3

Az alternatív rock egyik alműfaja...

Többet nem tudok róla:cc

Nemtudom leírni, ezt nem lehet szavakkal elmagyarázni.

2015. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
előző,ennél jobban el sem távolodhattál volna a grunge-tól
2015. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!