Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is rohadt idegesít...

Szerintetek is rohadt idegesítőek az itt írogató kismamák?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 22:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
engem nem idegesítenek
2009. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Legyen Neked is gyereked, és úgy neveld fel, hogy nem kérdezel meg senkit. =)

Gyökér ;D

2009. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

2.


Hát ne is ugy hogy minden szarás meg fingás után megkérdezed hogy jajj ez most normális?Az ilyenekből lesz a tápos gyerek aki ha kimegy a szélre máris tüdőgyulladást kap mert mindenből a legjobbat kapja és úgy nevelik mint egy filmbe szerintem ez sem normális.

2009. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem az az idegesítő, hogy kérdeznek, hanem ahogyan kérdeznek! midnenféle hülye becézés hatszor megcsavarva, néha iszonyú banális kérdések, lerí, hogy agyukra megy ez az egész.
2009. dec. 24. 22:58
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem inkább az idegesit amikor válaszolnak valami teljesen átlagos, nem gyerek-témájú kérdésre, és akkor aláírásként odaírják: "26 hetes kismami".

Na ez gáz szerintem. Mintha maga a terhesség határozná meg az egész lényüket. Nem beszélve arról, hogy minket nem érdekel, hogy ő nő e v férfi, hány éves stb... pont ez a honlap lényege.

2009. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik.. különösképpen, amelyik azt írja, hogy hós... Neeeeeeee
2009. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
28%
Ha titeket nem érdekelnek ezek a témáju kérdések,akkor miért nézitek meg őket?Nem kötelező rámenni a kérdésekre!
2009. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Különféle becézgetések,nevek, És a legfőbb hogy 156 megkérdezik ugyanazt a kérdést attól h terhes valaki az nem mentesíti fel a kereső használatától.Kéne külön kismama oldalt nyitni a gyakorikérdések üzemeltetőjének.:D
2009. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Jah. Az a legszarabb amikor leírja, hogy az ő gyereke ennyi és ennyi gramm, normális ez? meg hogy naponta 6x kakil a babám, ez jó? wáááá má énis terhes leszek a kérdésektől
2009. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Néha idegesítenek, igen.

Azért, mert felnőtt, értelmes nő létükre össze-vissza írnak, helytelül, és tele van becésgetésekkel az egész szöveg.

Ha gyereket szülnek, nevelnek, akkor beszéljenek vele normálisan, mert másképp az is olyan lesz mint a többi: helytelenül fog beszélni (mint pl. a mai tizenévesek közül egyesek). Néha lehet becézgetni, persze, de ne úgy, hogy minden második szó egy érthetetlen rövidítés, becézés legyen.

A másik pedig az, amit előttem is írtak: az, hogy terhesek, nem menti fel őket a kereső használata alól. Nem kell feltenni ugyanazt a kérdést kismilliószor.


[Ez a véleményem, ez van!]


15/F

2009. dec. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!