Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pesten vagyok nem ismerek...

Pesten vagyok nem ismerek senkit nincs hol laknom egy sátorban vagyok ami beázott mit csináljak?

Figyelt kérdés
17f vagyok amugy nem teljesen normális 500ft-om van kajára anyámhoz visszanemmegyek régi haverjaim kicsit megijednének ha rájuk irnék 1,5évvel az eltünésem után h. mizu skacok... mi a francot csináljak 18éves koromig? ne kerdezzetek h. utánna milessz éndolgom!
2014. máj. 4. 01:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
menjél vissza anyádhoz vagykolduj 18 éves korodig..
2014. máj. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Addig is a te dolgod... persze, egy beázott sátorban majd pont lesz internet, ugye?
2014. máj. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
második a kérdezőnek mindig igaza van nemtanultad még meg gyk-n?:D
2014. máj. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Nem tudok segíteni,arra azért választ adnál,hogy hogyan internetezel?Mármint 500ftd van...nincs hol laknod sem,és állítólag 1,5 éve tűntél el...Kiskorú vagy,gondolom azért kerestetnének...
2014. máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

tudtam h. ezzel fogtok belém kötni miért ne lehetne egy beázott sátorban net te levagy maradva...

1#mint mondtam nem járható út amit mondtál. koldulni meg életembe még 10forintot szégyelltem kölcsönkérni van 1laptopom aminek az árábol tudnék kajálni csak félek h. betevedek valami buliba és elköltöm...

2014. máj. 4. 01:16
 6/25 anonim válasza:
Simán lehet nete. Mobilrol is írhat. Meg wifi. De persze mar. :D Majd a belvarosban satrazol mi? max ott lehetne wifid. Ha meg elofizus vagy netre, de nem fizeted, ki fognak vagni... Ez kamu kerdes.
2014. máj. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
ha wifi van,minden van.
2014. máj. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
wifi is van de ez mobilnetes teló vazze ha szerinted kamuzok gyereide a ki**szott gellérthegyre...mérnem hisz nekem soha senki...jó mondjuk ez hülye kerdes...
2014. máj. 4. 01:23
 9/25 anonim válasza:
oké,hogy van wifi,meg mobilnet....de "1,5évvel az eltünésem után",szóval...nem tudom hol voltál eddig,de egy sátorban kibszottul nincs áram,és gondolom nincs örökké aksis telefonod vagy laptopod....
2014. máj. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
letöröltem magam fb-röl es anyammal felkoltoztunk pestre másfél éve a tesommal. de szerencsere a rendorseg is koroz ha kivancsi vagy rá...
2014. máj. 4. 01:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!