Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt alszunk egy sátorban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alszunk egy sátorban. Gáz ha eddig megyek el?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam,h mióta véget ért egy komoly kapcsolatom,azóta imádok flörtölgetni,ki szeretném bulizni magam,és élni akarok,de nem ribbi módra. Szóval nem akarok szexelni fűvel-fával. Van egy "haverom",akinek ugyan van barátnője,de mivel ő kezdett közeledni felém,ő kezdett el flörtölgetni velem,ezért én viszonzom. :D Szóval bárhányszor beszélünk,flörtölgetünk egymással,de sztem mindketten csak azért mert jól esik... Nem sokára megyünk sátorozni páran baráti társasággal,és egy sátorban fogunk aludni kettesben,több napon keresztül. Sztem biztos,h közeledni fog hozzám,és én ebben még benne is vagyok. Gáz,ha ölelgetésben,átkarolásban,simogatásban,ruhán keresztüli tapizásban,és esetleg még a csókban is benne lennék,de a többiben már nem? Úgy értem...kiakadna?

20/L


2013. jún. 24. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"ki szeretném bulizni magam,és élni akarok,de nem ribbi módra." - "Van egy "haverom",akinek ugyan van barátnője,de mivel ő kezdett közeledni felém,ő kezdett el flörtölgetni velem,ezért én viszonzom"

A két dolog eléggé üti egymást...

2013. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gáz. És ez már bőven "ribbis", ahogy te fogalmaztál.
2013. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te egy gyökér vagy... -.-
2013. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örök élmény!
2013. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

rib/\nc

/-\

2013. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után nem lenne hol aludnod.
2013. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez igenis ribis, ha meg tapizod csókolod kettesben egy sátorban, aztán úgyhogyod akkor még szűzk*rvás is. Ha ki akarod élni magad vállald fel és csináld. Ha kitudódik akkor így is úgy is meglesz a híred.
2013. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz!! A fiúk imádják a szűzqrvákat.
2013. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd, alapvetően az egész kérdéssel van bajom. Rengeteg olyan nővel találkozom, aki állítja, hogy ő nem ri.banc, csak ki akarja élni magát, és blablabla, magyarul meg akarja magyarázni, hogy attól még, hogy ő ugyanazt csinálja, mint a riba.ncok, attól ő még nem az. De, az. A kérdésedre meg már leírták a választ.
2013. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dugni is, meg szűzen maradni is nem lehet egyszerre. Vagy csináld rendesen, vagy ne csináld sehogy. Ezt valószínűleg a flörttársad sem gondolná másképp, de tudod, mit? Beszéld meg vele. Van szátok, van fületek, van agyatok. Fektessétek le a játékszabályokat.
2013. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!