Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik ez a...

Nektek hogy tetszik ez a történet?

Figyelt kérdés

[link]

Még nem fejeztem be, mert most kezdtem el és napról napra irok egy- két fejezetet. De az első két rész jó lett?


2014. máj. 4. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem jó.. tudod a regény írást erős kutató munka előzi meg... ha tanulni szeretnél, ajánlom figyelmedbe Stephen King - Az írásról c. kötetét.
2014. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÚÚÚÚ.. bocs, de szerintem ez még nem az igazi!! Ugrándozol a jelen és múlt idő között, helyesírási hibáktól hemzseg az egész, és a történeteknek se eleje, se vége. Sem átmenetek, csak mondatok egymás mellett. Sok krimit nézel. Sok vér, sok hulla. Máshogy vezesd le az agressziódat szerintem, ne írással.
2014. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azért, de ha elolvastad volna az Egri csillagokat, akkor talán látnád, hogy ott is ugrál az időben.....
2014. máj. 4. 10:58
 4/5 A kérdező kommentje:
meg nincs bennem agresszió ;)
2014. máj. 4. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ugrál. De nem mondatonként, hanem ahogy a történet kívánja: visszaugrik a múltba, vagy az előzményekhez. De Te néhány soron belül ugrálsz. Nem bántásból írtam amit írtam, hanem, hogy ha ezekre odafigyelsz, akkor jó lehet az írásod. Kerekítesz egy történetet, amiben persze vannak fejezetek. Stb.
2014. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!