Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szjg olvasók! Mi olyan jó...

Szjg olvasók! Mi olyan jó Cortezben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az Szjg-t de a suliban én vagyok az egyetlen aki nem Cortez rajongó.Komolyan mi olyan jó benne.Oké Reni pasija,általában kedves.De NEM MINDIG csupa nagy betűvel.

Én Arnold fan vagyok.



2014. máj. 4. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem bírom Cortezt, de Arnoldot még kevésbé. Nekem fiúk közül Ricsi a kedvencem, utána Zsolti.
2014. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%
Szerintem elég jófej :) Arnold meg egy beképzelt köcsög :) Nekem mondjuk Ricsi a kedvencem meg a két rocker XD :)) De szeintem teljesen mindegy. Kinek melyik karakter szimpi
2014. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az osztálytársaim azon veszekszenek,ha bejönne az osztályba kié lenne.....

Ez engem idegesít.

Én nagyon bírom Ricsit,Davet és Zsoltit...

2014. máj. 4. 12:29
 4/8 A kérdező kommentje:

Mármint bejönne a nagy Cortez..

Higgyétek el idegesítő.

2014. máj. 4. 12:34
 5/8 Picur ^.^ válasza:
Hát ő Cortez.....maga a tény...ahhh...nem XD csak hülyéskedek XD..
2014. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pancsa2003 válasza:
49%

Cortez az SzJG legföbb szereplöje nélküke a történet egy nagy SEMMI Amugy Cortez kedves tapintatos okos mafabisztos és mindig mindenkit megvéd és mindig mindenkinek jót akar és még helyes is mikell még ahhoz hogy valaki ne szeressen bele???nagyon imádom öt de már az elsö pillanattól kezdve néha voltak olyan részek amiben nem értettem egyet vele de legtöbbször igaza van

hát ezért lehet annyira szeretni Cortezt ja és még vicces is. Mellesleg Arnold egy hazudós önzö dög aki kihasználja Renit csak azért hogy neki jó legyen én UTÁLOM Arnoldot

2014. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
54%
Szerintem Arnold jobb mint Cortez,talán azért mert nem menő,hanem okos és...önzetlen?-Cortez meg buta mivel nem vette észre hogy Reni epedezik érte
2015. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Pffff, még hogy Arnold önzetlen???? Olvastad te a 6-7-8. részt????
2015. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!