Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hajléktalan leszek, mit...

Hajléktalan leszek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden részletet nem szeretnék megosztani, röviden: 25 éves sok betegséggel rendelkező ember vagyok, mozgásában korlátozott, immungyenge (speciális étrendre szoruló), és nem kapok ezek miatt semmiféle munkát.

(A gerincem miatt állni max 10, ülni max 20 percet tudok)

Mindent megpróbáltam, hivatalos és nem hivatalos szervek, kéregetés, se az étel-szerzést nem tudom finanszírozni, se a lakhatásom, se a kezeléseim/gyógyszereim, semmit. Hamarosan elkell költöznöm, de nincs hová. Semmi támogatásom vagy ismerősöm nincs aki tudna segíteni. A szociális rendszerben havi maximum 10 ezret kaphatnék, amiből nem lehet megélni ugye ez egyértelmű. (Se lakás, se étel, semmi). Munkaügyi hivatal sem tud munkát adni, én mindenhova jelentkztem de senki nem vezs fel. Évekig nem adtam fel, azonban most már nem lakhatok ott ahol eddig.


Mit csináljak? Létezik felkészülni lélekben a hajléktalan életre? Így nem jósolhatok magamnak hosszú életet, az idegrendszerem nem bírná. Így sem bírja, még most sem míg van hol laknom, nem mgé ha tényleg majd csomagolhatok és mehetek az akárhova....



2014. máj. 6. 20:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

önsajnálat.... sosem kértem segítséget, mindig azt hittem menni fog, olyan nincs hogy ne legyen megoldás... SOHA nem volt semmiféle segítségem gyerekkorom óta, ha betegen feküdtem, akkor sem... ha összeestem az utcán, és felhívtam valakit, az sem jött értem.... mikor eszméletemnél voltam, "haza"sétáltam... már rég megtanultam nem oldaják meg mások a problémám.

DE ha már önsájnaltatás.... évek óta beteg vagyok, a sok dilettáns orvos legtöbbször elküldött ahelyett hogy kivizsgált volna,a mivel megelőzhető lett ovlna a baj. meguntam, és végre a sarkamra álltam. évekig harcoltam az egészségüggyel, betegjogi képviselővel napi kapcsolat, stb... 1-2 területen már sikeres lett a sztori, ami a diagnózist illeti (nocsak, kiderült mégis igen komoly gondokkal küzdök), de a kezeléshez pénz kellett volna, kellene. de sok területen még valószínüleg újabb éveket kéne köröket lejárnom hogy igazságot szolgáltassak...

szóval nem adtam fel, nem sajnáltattam magam, küzdöttem. mindig is így éltem meg.

2014. máj. 6. 21:47
 12/12 anonim válasza:
Mi történt veled?
2017. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!