Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti, hogy szoktátok megölni a...

Ti, hogy szoktátok megölni a disznót? Pisztollyal, szöggel, késsel? Elmesélnétek az összes olyan sztorit amikor a diszmó vegvadult?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Olyat hallottam, hogy a diszno nem akart megmurdalni, hiaba szurkaltak, aztan megfojtottak egy UTP-kabellel. Szerintem ne igy csinald!


19/F

2009. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
még anno, amikor kicsi voltam, 15éve, az első disznóvágásos emlékem, hogy előhozták a disznót, hogy most leszúrják. Rendjén is ment a dolog, amíg meg nem fogták a disznót, hogy akkor szúrnak. Ekkor a disznó megvadult és a kert irányába elszaladt, azóta se láttukXD
2009. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Szöggel bazzmeg?

:-)

Keresztre feszíted, vagy mi?


Nyomass neki Zámbó Dzsímyt mp3 -ba, tuti fejenlövi magát

:-)))

2009. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát van olyan cső amibe bele kell rakni szöget és attól összerogy és akkor kell megszúrni a torkát. kössz a válaszokat még irhattok többet :P
2009. dec. 26. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
A hentes mindig leszúrta.Egyszer fordult elő,hogy rosszul szúrta meg,és a disznó nem döglött meg azonnal.Amikor elkezdték pörkölni,akkor felugrott és néhány métert szaladt,mielőtt összeesett.
2009. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
a profi hentes egy 10 centis kiskéssel elsőre megböki a nyaki ütőeret, innen már csak lefogás és pár sec kérdése a halál beállta. Mi régen így csináltuk, a szomszéd hentes volt, mindig betalált az ütőérbe
2009. dec. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
én voltam pár éve disznóvágáson akkor kihozták a disznót 2-3-ember lefogta és még 1 elvágta a torkát... (szegény malac)...de még mozgott... futott egy kört és összeesett
2009. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nálunk a közelben történt(ismertem az áldozatot), hogy az az illető meglőtte a disznót, és amikor a disznó összeesett, akkor ő is ráesett. kiderült, hogy szívrohama lett, és nem élte túl.
2011. dec. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!