Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretek füvezni. Most rossz...

Szeretek füvezni. Most rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából megvagyok róla győzödve h semmi rosszat nemteszek. Nemlopok nemhazudok nem bántok semmit. Szerető nagybácsi vagyok aki szeret egy egy rakétát ellőni (: NEm itt akarom megtériteni az embereket csak kiváncsi vagyok mi a közvélemény az ilyen dolgokról
2009. dec. 27. 00:07
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

"ha illegális akkor igen, amúgy meg nem, csak ne csodálkozz ha meghalsz"

Nézd meg az ananász expresszt de elég csak az első 5 perc is belőle, meglátod miért lett illegális. Elmondanám hogy egy spangli kevésbé káros (függ a "fogyasztási módtól is") mint egy alkoholmámorban eltöltött este. ezzel nem azt mondom hogy nem káros egyáltalán. Azon nemcsodálkozom h meghalok hidd el teis megfogsz (:

2009. dec. 27. 00:36
 12/33 anonim ***** válasza:
92%
Inkább szivjál el 2hetente egy spanglit minthogy minden este szarásig idd magad és összeverd a gyerekeid.
2009. dec. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

"sztem ettőlmég senki sem rossz ember. úgysem fogja élete végéig ezt csinálni. majd kinövi. csak ne sodródj el a keményebb drogok irányába mert azok már olyan hatással lesznek rád, h azoktól már rosszember leszel"

Próbáltam már mást is de sztem hülyeség. Ezmeg egy kellememes harmóniát ad az életnek (: kinövöm? Nem gimis vagyok aranyapám :)

2009. dec. 27. 00:41
 14/33 A kérdező kommentje:

"Inkább szivjál el 2hetente egy spanglit minthogy minden este szarásig idd magad és összeverd a gyerekeid."


Ámen, ennyit tudok rá mondani (: Viszont úgyérzem kezd változni a társadalom felfogása erről és abszolut jóirányba. Élni és élni hagyni, ennyi a titok ;)

2009. dec. 27. 00:44
 15/33 anonim ***** válasza:
85%
Mivel nem ismerlek, nem tudom rossz ember vagy-e, de szívni jó.:P
2009. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
92%
honnan tudjátok, hogy a fószer nem hollandiából ír?:) csak pozitívan.
2009. dec. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Ki a füvet szereti, rossz ember nem lehet...:)

Gyere Írországba, itt legális a smoke, elég olcsó, és tényleg jóóó! :)

2009. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
9%
Luzer drogos vagy.
2009. dec. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

"Ki a füvet szereti, rossz ember nem lehet...:)

Gyere Írországba, itt legális a smoke, elég olcsó, és tényleg jóóó! :)"


4 nap múlva elég lesz csehországig elmenni mert ottis nyílnak a coffee shopok (:. Nemis tudtam h írországba legális. Csak azt h a Psylocibe gomba megél az ír erdőkbe :)

2009. dec. 27. 01:19
 20/33 anonim ***** válasza:
A rossz az relatív , ha te nem érzed úgy hogy rosszat csinálsz akkor mi a baj ? sz@rd le hogy ki mit mond , az a lényeg hogy te mit gondolsz
2009. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!