Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretek füvezni. Most rossz...

Szeretek füvezni. Most rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából megvagyok róla győzödve h semmi rosszat nemteszek. Nemlopok nemhazudok nem bántok semmit. Szerető nagybácsi vagyok aki szeret egy egy rakétát ellőni (: NEm itt akarom megtériteni az embereket csak kiváncsi vagyok mi a közvélemény az ilyen dolgokról
2009. dec. 27. 00:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
egyébként hiába szívsz legálisan Írországban. (Nem tudom már ki írta). Mivel magyar állampolgár vagy, így a magyar jogszabályok/törvények vonatkoznak rád is. Így ha szívsz pár cigit Hollandiában vagy teszem azt Írországban, és mikor hazajössz és a pisa teszt kimutatja, hogy szívtál, akkor bizony megb*sznak...
2009. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

"luzer drogos vagy"


Ez miben nyilvánul meg? Jól keresek, saját vállalkozásom van, barátnőm meg minden :) Hol van ebbe lúzerség? Aki nap mint nap tol az valóban lúzer drogos aki aztse tudja mi történik körülötte. De én ezt mélységesen elitélem amit már írtam is és gondolom te nem olvastad el mert csak ész nélkül írogatsz mindenhova.

2009. dec. 27. 01:23
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem rossz ember vagy hanem hülye hogy olyanokra költesz csomó pénzt aminek semmi haszna, nem jó semmire. Persze ugyanez a véleményem a dohányosokról is. Kipróbálni ki lehet, az nem gond, én is próbáltam már sok mindent, de értelme nincs így egyszer elég is volt.
2009. dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

"egyébként hiába szívsz legálisan Írországban. (Nem tudom már ki írta). Mivel magyar állampolgár vagy, így a magyar jogszabályok/törvények vonatkoznak rád is. Így ha szívsz pár cigit Hollandiában vagy teszem azt Írországban, és mikor hazajössz és a pisa teszt kimutatja, hogy szívtál, akkor bizony megb*sznak..."


Ezt én tudom (:. Én rövid időn belül végleg elakarok költözni magyarországról úgyhogy akkor már nemleszek magyar állampolgár. De aki nemtudta annak hasznos info kössz h írtál:)

2009. dec. 27. 01:25
 25/33 anonim ***** válasza:
Haha, én viszont nem megyek haza, csak jövő nyáron :)
2009. dec. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Ja, és a gombákról ne is tudtam , lehet valamelyik nap szétnézek a közeli erdőkben.:)

Amúgy igen, itt szinte minden kávézóban kapni füvet, olyan zacsiban van, mint otthon az instant kávék.

2009. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

"Nem rossz ember vagy hanem hülye hogy olyanokra költesz csomó pénzt aminek semmi haszna, nem jó semmire. Persze ugyanez a véleményem a dohányosokról is. Kipróbálni ki lehet, az nem gond, én is próbáltam már sok mindent, de értelme nincs így egyszer elég is volt."


Csomó pénzt? 3 hetente vagy havonta szokott becsúszni vagy ha melóhoz kell agyalni vagy alkotni (: Értelme nincs? Persze mindenkire máshogy hat de nekem nem lenne sikeres cégem ma hogyha egykét üzleti döntés elött nemszívok el egy spanglit h átgondoljam.

2009. dec. 27. 01:32
 28/33 anonim ***** válasza:
A fű mentálisan készít ki, s nem fizikálisan. Kifirdít magadból, s nem feltétlenül a jó irányba. Ez a baj az összes droggal. A cigi és a pia leginkább egészségügyileg gáz. A spangli s a többi okosság érzelmileg tesz labilissá. Azzal hogy elszívod az eszed nem magadnak ártasz, hanem annak aki majd a gondodat viseli.
2009. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

"Ja, és a gombákról ne is tudtam , lehet valamelyik nap szétnézek a közeli erdőkben.:)

Amúgy igen, itt szinte minden kávézóban kapni füvet, olyan zacsiban van, mint otthon az instant kávék."


Kicsi barna, antenna szerű csúcsos a teteje, asszem érintésre pár perc után kék színűvé vállik az érintett területen. ÉS aminek fekete az antennája azt ne edd meg :D. Nézd meg a Varázsgomba című filmet. Elég beteg ijesztegetős de megérted miért mondom :D Am ezt a sok dolgot mind a filmből szedtem úgyhogy nemtom mennyi a valóságalapja de a legtöbb dolog stimmel szóval szerintem nem hülyeség

2009. dec. 27. 01:38
 30/33 A kérdező kommentje:

"A fű mentálisan készít ki, s nem fizikálisan. Kifirdít magadból, s nem feltétlenül a jó irányba. Ez a baj az összes droggal. A cigi és a pia leginkább egészségügyileg gáz. A spangli s a többi okosság érzelmileg tesz labilissá."

Hosszútávon fizikailag is. Nemaz h nem feltétlen jó irányba hanem álltalába elmondható hogy rossz irányba viszi az embert. Önerő és józan gondolkodásra mindig szükség van.

"Azzal hogy elszívod az eszed nem magadnak ártasz, hanem annak aki majd a gondodat viseli." Ez az első érv ami komolyan elgondolkoztat. Lehet h nyugdíjig tartok egy stoppot (:

2009. dec. 27. 01:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!