Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretek füvezni. Most rossz...

Szeretek füvezni. Most rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából megvagyok róla győzödve h semmi rosszat nemteszek. Nemlopok nemhazudok nem bántok semmit. Szerető nagybácsi vagyok aki szeret egy egy rakétát ellőni (: NEm itt akarom megtériteni az embereket csak kiváncsi vagyok mi a közvélemény az ilyen dolgokról
2009. dec. 27. 00:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
hello. én valahogy egész fura véleménnyel vagyok erről. tényleg van olyan aki végigfüvezte a sulis éveit majd sikeres élete lett, kétgyermekes anyuka, van akit teljesen kifordított magából mert sajnos tényleg a veszélye, van akit elsodort a keményebb drogok felé. egy kis igazság mindegyikben van és ez az egész csak emberfüggő. nem tudom kérdező hány éves vagy, tőlem biztos idősebb .én 19 vagyok és többmindent kipróbáltam végülis a kíváncsiság hajtott. vegyes élményeim voltak. igazából olyan nagyon átütően jó sosem volt semmitől a túlzott óvatosság miatt. mindig féltem nehogy valami bajom legyen mert túl nagy mennyiséget fogyasztok. rólam a környezetemben el sem képzelnék hogy miket csináltam mégha csak próbaképp is, mert csendes visszahúzódó embernek ismer a környezetem. de igazából ez zavar hogy tapasztaltam és igazából mégsem mert az extasy sem ütött erőset (tudom mindent belekevernek már és lehet át is vertek) az LSDből túl kicsit vettem be és nem jött a trip, a hawaii törperózsamagtól (amiben LSA van, a LSD rokonvegyülete) volt kellemes ellazulós érzésem de halucinációk nem mert nem mertem sokat bevenni, a higítótól csak olyan érzésem volt mint egy berúgás és mintha mindenki rímekben beszélne körülöttem, minden szava ismerősen hangzott de nem tudtam volna folytatni fura volt, de igazából nem érte meg mert csak bűzlik utána az ember és tényleg káros hát legalább egyszer ezt is kipróbáltam. speedit is próbáltam kis mennyiségben beszéltem tőle sokat gyorsan és járkáltam egy kicsit fel s alá a szobában:) és hát igen, konkrétan a fűtől is csak annyi volt hogy jobb lett a hangulatom és elmosolygtam a dolgokon amik nem is voltak vicceseek. bár abból sem valami nagy mennyiséget szívtam, 3an kb fél gtől kicsit többet. szóval a túlzott óvatossággom vezetett idáig hogy talán semmitől sem azt kaptam amit igazán vártam...arra lyukadtam ki hogy nem is az én világom. nem tudom hogy egy halucinogén miket váltana ki belőlem, miket hozna ki a jellemem miatt sosem lehet tudni, utánaolvasgattam és nem jó ilyenekkel játszani. ezért jutottam el oda hogy maradtam a piánál. piálni szoktam néha mert ez legalább kicsit oldotabbá tesz, mégha káros is, és igen mint előttem írták, ez inkább a testét rombolja az embernek mint a jellemét. nem tartom károsnak abban az esetben a füvet ha nem folyamatosan van használva. de viszont van olyan ismerősöm akit teljesen megváltoztatott a folyamatos füvezés. viszont ha belegondoltok minden szeméttel mérgezi már magát az ember, ami egy kicsit is kellemes, már káros:)
2009. dec. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
90%
Én azt hallottam,hogy a füvesek tovább élnek,mivel jó kedvük lesz tőle,és a jókedv jó hatással van az emberre.Na persze mértékkel.Meg azt is hallottam,hogy a rendszeres dohányzás károsabb.Ezek statisztikák.Amúgy én is már próbáltam.
2009. dec. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak arról szól, hogy kicsit kiengedd a gőzt, esetleg ettől jön az ihlet, akkor néha miért ne??

De szerintem inkább sex-elj:)))

35/N

2009. dec. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!