Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt az infót kaptam, hogy a...

Azt az infót kaptam, hogy a 100%-os (teljesen tiszta) heroin nem káros! Létezik ez?

Figyelt kérdés
Ezt mondták.Mondták, hogy még F1-es pilóták is szedték és ettől azt képzelték, legyőzhetetlenek. Ez nem is okoz függőséget.Persze, ha módjával szedik.Helyesen mondták ezt nekem?

2014. máj. 9. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Józan paraszti ésszel hülyeség. :D
2014. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod direkt károsnak kell lennie !
2014. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
A 100 %-os tisztaságú azt jelenti, hogy többször olyan erős, mint amit az utcán árulnak, az ugyanis sok kézen átmegy, és mindenki "higítja" valamivel, hogy nagyobb legyen a haszna. Úgy tudom, a 30-40%-os anyag már igen ütősnek számít, a legtöbbször ennél hígabbakat árulnak itt, Európában. Értelem szerűen a szokottnál tisztább heroin is függőséget okoz, már ha nem hal meg a használó túladagolásban, mivel tudtán kívül a megszokott hatóanyag többszörösét kapja.
2014. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ájjjjááááájjjjjj!meg!


Most nem a hétköznapi drogfogyasztókról és dílerekről beszélek, hanem borzasztó gazdag és befolyásos emberekről.


Tényleg ilyesmit hallottam, hogy méf f1-es pilóták is kipróbálták és ha orvosilag ellenőrzött, 100 %-os tisztaságú, akkor bizonyos keretek között "használható"!!!

2014. máj. 9. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:

3! ez úgy baromság, ahogy van :D A tiszta heroin pont hogy kevésbé veszélyes, mint amibe azt se tudják, mit kevertek. Mellesleg a heroinos halálesetek 90%-a nem túladagolás miatt történik, hanem fertőzés miatt (koszos tű). Ezért is vannak bizonyos országokban ilyen heroinos intézmények függőknek, ahol steril körülmények között csinálhatják normális heroinnal.

Kérdező kérdésedre válaszolva: természetesen a tiszta heroin is káros és nagyon addiktív. De ez sem olyan vészes, mint ahogy egyesek hiszik. A leszokási aránya pedig jobb mint az alkoholistáknak. Nekem is van ismerősöm aki kb félévet heroinozott, aztán magától abba hagyta. Szóval nem ANNYIRA vészes, de azért nem ajánlanám senkinek.

2014. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Félreinformáltak téged. A 100%-os heroin is káros, könnyen túladagolható és természetesen mint minden ópiumszármazék függőséget okoz.

Ha egyszer kipróbálnád akkor onnantól kezdve eszedbe sem jutna ilyen hülyeség, hogy f1-es pilóták heroin hatása alatt versenyeztek, ugyanis ez képtelenség, mivel egy elképesztően nyugodt, passzív, félálomszerű állapotba kerülsz tőle, hogy ott már leszarod, hogy legyőznek-e vagy sem. A környezet, a világ körülötted megszűnik létezni, csak kívülről szemléled, nem vagy már része.

Az utcán árult szerek persze mindenfélével fel vannak ütve, néha elég veszélyes dolgokkal, de a függőség kialakulásához valójában többnyire a benne lévő heroin vezet, nem az adalékok.

2014. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!