Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit érhet, lehet érték...

Mennyit érhet, lehet érték egy Vathy Elek festménynek?

Figyelt kérdés
Azért ide írom, mert nem találtam más szekciót és mert semmit nem találok róla googlen. Ez egy noname festő vagy valaki halott róla? Olajfestmény, Jézus a golgotán

2014. máj. 11. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy hol van lehetőség bevizsgáltatni kórtanilag, mikor készült érhet e valamit ilyesmi...
2014. júl. 9. 22:56
 2/4 A kérdező kommentje:
Az is jó lenne ha valaki csak fel tudná kb becsülni, hogy érdemes-e vele foglalkozni, ha küldök képet, vagy ajánlani esetleg egy jó szakembert akihez érdemes elvinni.
2014. szept. 3. 19:21
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor úgy kérdezem, tudjuk legalább ki Ő? találtam egy szerzőt, de nem hiszem, hogy az Ő műve lenne, a kora viszont stimmel.


[link]


Találtam végre egy aukciós online házat, de nem rakom fel míg legalább kb. nem tudom mennyit ér! Most lehet csak ötezer, ötven vagy ötszáz csak példák. Magamat meg mást sem akarok átverni. Valaki legyen szíves ha olvassa ezt reagáljon, mert a googleval már több nem megy. Vagy írjam másik kategóriába?


Köszönöm

2014. nov. 21. 09:16
 4/4 anonim válasza:
fotó kellene a festményről, másképpen lehetetlen megállapítani az árát...
2014. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!