Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orvosnál, kórházban milyen...

Orvosnál, kórházban milyen cikis dolog történt eddig veletek, amire még most is égő arccal gondoltok vissza?

Figyelt kérdés

Az enyém a következő: magánfogorvoshoz járok, aki teljesen úgy néz ki, mint Richard Gere, csak szemüvegben. A nyáron álltam a rendelője előtt, mert még nem érkezett meg, csak az asszisztensnője volt ott. Kimentem telefonálni a munkatársamnak az épület elé. Mondom neki nagy hanggal, hogy á még nem vagyok túl rajta, mert Richard Gere mér nem érkezett meg. Erre ő mondott egy hülyeséget, mire én, hogy ja, hát való igaz, hogy meggyűrném vele a lepedőt, csak kár, hogy a számban csak a kezével kotorászhat. Erre megszólalt a hátam mögött, hogy: Elnézést, beengedne?


És ő volt az!!!!!! Csak nem fért el miattam! Úgy égett a pofám!


2009. dec. 27. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
XDXDXD
2009. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
jááááááááájjjjjjjjj :DDDDDDDD
2009. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

16 éves korban szívultrahangra voltam kiírva, nahh é kimentem levegőre mert vártam, és ott volt egy helyes srác, hosszú kabátban, jólfésült, kissé szexisen borostás, természetesen mint kis csitri felcsillant a szemem, elkezdtem szemezni vele, látom vevő volt rá. De sajna bement valamerre a kórház épületbe utána meg nem volt merszem menni. de mindebben az volt a cikis, hogy ő volt a dokinő asszisztense aki engem vizsgált természetesen félmeztelenül voltam vizsgálat alatt.... :D de ahogy kijöttem a srác utánam szól hogy: Nem gondolta volna hogy te még a gyerekosztályra jársz...

de nem baj azóta is tartjuk a kapcsolatot szerencsére az iwiw-nek :D

18/L

2009. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
nem gyengék xD
2009. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Hát 15 éves voltam, amikor szörnyen görcsölt a hasam. És megjártam hajnalba a kórházat is, ahonnan haza küldtek mert azt mondták semmi bajom, így másnap reggel ismét elmentünk 1 másik orvoshoz. És Hát ahogy megláttam már belepirultam. Életem eddigi leghelyesebb, legszebb, legszexibb férfija állt előttem. Hát ő volt az orvos. Mondta feküdjek fel az asztalra.

Már teljesen kivoltam a fájdalomtól már alig tudtam gondolkodni..

És a csávó 1 kézzel kigombolta lehúzta a nadrágom. És hát ő volt fiú aki először oda nyúlt, vagy legalábbis ő vette le először rólam a ruhát. :D

Nyomogatott stb. Elkezdődött a beszélgetés

- Lehet arról szó, hogy terhes?

-Nem.

-Biztos???

-Igen, de maga megteheti.

És így akkor eszméltem fel amikor már kimondtam. Iszonyatosan ciki volt. Még a doki is belepirult. Elnézést kértem és utána már nagyon szűkszavúan válaszolgattam.. :D

2009. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez az utolso :DDD Ez jooo
2009. dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező-:DD Ez is csak a véletlen műve :D
2009. dec. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Háháháháháááá nagyon jóóók!!!!!!!!!!!!!! :D Még még hallani akarok...!!! Nekem "sajnos" (?) nincs ilyen sztorim.
2009. dec. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!