Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a Japán rock...

Mit gondolsz a Japán rock bandákról, énekesekről? (pl. Miyavi, The GazettE)

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 12:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%

Anna Tsuchiya[Lucy,Rose,Taste my skin]

Miyavi-Yappari Megumi ga Suki

News

Arashi

KAT-TUN

Kanjani8

Hey!Say!JUMP

<33333333333333

2010. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
100%
Imádom őket! :D A GazettE és Miyavi a kedvencem! :)
2010. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
100%

én is imádom ezt a műfajt és engem is lehülyéznek :D amúgy ezt nem az X Japan vezette be?? mert olvastam vhol h 1 koncerten az egyik tagjuk megjelent sminkben meg női ruhában és addig ilyen még nem volt :D

a favoritok: X japan, The Gazette, Maximum the hormone és az örök favorit H@MC. bár az utolsó kettő nem igazán J-rock hanem Rock de japánok :D

2010. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
100%
elírtam:D H&MC
2010. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
86%
imádom őket ^^
2010. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

<3 Jrock a király... engem is hülyénak néz pár osztálytársam meg filázza ésb.uzizza őket, meg a bátyjám is... viszont pár hülyét leszámítva van 1 jópár japánfan osztálytársam, ami tök jó <3

The Gazette, Miyavi (koncertjén is voltam :P), One ok Rock, Plastic tree, Alice Nine, L'arc en Ciel, Vivid, Kagrra,12012, Gakct, heidi. és még életem végéig sorolhatnám xD

és jpop is megfér a szívemben xD : Yui, Arashi, News, KAT-TUN, Kanjani8,

2011. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
88%
Én imádom a JRockot!:)
2011. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom :3

a The GazettE a kedvencem :3

Bár néhány ismerősöm szerint b.zik..

én meg erre csak annyit mondok: Nem igaz, mert mind heterok xD (bár nem tudják mi az)

De én ezt szeretem és kész..

Fikázzák őket miközben SP-t meg Fluor Tomit hallgatnak ._.

2011. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
73%
Én is szeretem a jrockot. Amúgy.. mikor az emberek azon vannak kiakadva, hogy sminkelik magukat, lánynak öltöznek, b*zik stb. Akkor arra nem is gondolnak, hogy ők igazából művészek. A művészek pedig őrültek, épp ezért mindent ellehet nekik nézni...+ ez csak a show miatt van. A való életben egyikük sem öltözik lánynak vagy sminkeli magát. Érdekes a legtöbb előadót, színészt stb-t sminkelik. Őket miért nem kell lenézni? Miben mások?... Apropó rengeteg férfiasnak számító színész is öltözött már nőnek a SZEREP kedvéért és nem azért mert annyira szereti és mert ő transzvesztita. pl Johnny Depp
2012. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Ré a napisten válasza:
Néhányan nem tudják elviselni, hogy valakiknek van fantáziája egyedin kinézni. Mikor barátnőmnek megmutattam, hogy milyen zenéket hallgatok(mert címre egyik sem jelentett neki semmit), tátva maradt a szája. Mivel hát én nem vagyok túlságosan ez a keményfajta stílus. Az öltözködésem hippinek mondható(egy kis feketével keverve), a viselkedésem pedig gyerekes. A családban van pár unoökatesóm, akik nem túlságosan vannak otthon a zenében ezért az én zenéimet hallgatjuk. Az első amit megismertem, az a One Ok Rock. Sokáig nem találtam a zenei stílusomat(mivel ilyen zenéket nem hall minden nap az ember). Mikor a youtube-on keresgéltem, akkor találtam rá, és beleszerettem. A stílusuk felettéb tetszik, mivel nagyon egyediek.
2014. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!