Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szerettek a yaoiban?

Lányok! Mit szerettek a yaoiban?

Figyelt kérdés
Én magam is lány vagyok és animés. Az animés barátaim 90%-a yaoista.De még mindig nem kaptam választ arra hogy mit szeretnek benne. :||

2014. máj. 17. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nehéz megmondani, hogy miért szeretjük a fiú-fiú dolgokat. A Hetaliában nem lett véletlenül Magyarország yaoista :D
2014. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Mert vonzódunk a fiúkhoz. Ha két fiú fogdossa egymást, ésatöbbi, az elég izgató. :)
2014. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
akkor nem csak mi fiuk vagyunk a perverzek, hanem a lanyok is, sőőőőt... :D
2014. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
79%
Na ez egy nagyon jó kérdés.Én is yaoista vagyok,és fogalmam sincs miért.Talán mert mind a mangákban és animékben szépek a karakterek,és akárhogy is nézzük fontos hogy jól nézzenek ki.Meg mert sokkal jobb látni két fiút aranyos dolgokat művelve mint egy fiút meg egy lányt.Láttál már yaoit amúgy?
2014. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Yaoi animét még így nem nagyon láttam,de képeket annál inkább..nekem egyáltalán nem jön be ez a fiú-fiú dolog és egészen idáig nem is tudtam mit szeretnek benne az animés lányok 90%-a:3
2014. máj. 18. 18:55
 6/15 anonim válasza:
próbálkozz eggyel szerintem, vagy ha szeretsz mangákat olvasni akkor azzal de mangából ne +18-ast! :D csak nézz/olvass el egyet és ha neked is tetszeni fog megérted,de ha nem az se baj de legalább tudod milyen:)
2014. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Én akkor kaptam rá a yaois dolgokra, amikor kerestem nekem tetsző animéket a neten, mivel én nagyon válogatós tudok lenni, nem úgy, mint a barátnőim, akik majdnem minden animét megszeretnek.

És akkor így találtam rá. A két kedvenc szereplőm volt együtt, hogy húha! nagyokat néztem O_O (orrvérzés). Azóta az vagyok, de abban is válogatós tudok lenni, mert voltak olyan yaois animék, amelyikben annyira ronda pasik szerepeltek, hogy nem bírtam látni a pofájukat.


Most Dennor (Dánia és Norvégia) párti vagyok xD

2014. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Aiji válasza:
90%
Számomra az a legfelüdítőbb ha 2 férfi test egymásnak feszül (a "betegsége" miatt félig kitagadták) de ez nekem természetes mert én sem vagyok 100-as meg ugy az ismerőseim 99,9%-a yaoifan. Szerintem ez emberi felfogás és idegrendszer kérdése hogy mit tűr az agy és mit nem(nekem olyan hogy "agy" nincs) meg én is olyan vagyok hogy olyan.Én a yaoit csak pár éve kezdtem el és azóta 2x annyi barátot szereztem (animéseket) és még több a közös témánk :)
2014. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Én sem tudom mit szeretnek a yaoiban mert volt már amikor belekezdtem egybe de aztán alig tudtam aludni rémálmaim voltak!De hát akinek bejön annak bejön.
2014. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónapja én mondjuk hallani sem akartam a yaoiról.Egyszer kíváncsi voltam,és csak képeket nézegettem.Egyáltalán nem tetszett.Utánna valahogy "összetalálkoztam" egy yaoival,és fogalmam sincs miért,de beleolvastam.Az volt az első yaoim :3

Azóta is imádok yaoikat nézni... :D

Ha esetleg kedved lenne belenézni eggybe,akkor nyugodtan írj privátban :D

2014. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!