Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek gyereknapra? Többi...

Mit kérjek gyereknapra? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mit kérjek a szüleimtől gyereknapra. Segítsetek kérlek! (Aki nem tud segíteni, vagy valam problémája van velem, az NE ÍRJON!!! Csak olyan, aki tud segíteni, légyszi) Szóval szeretek fényképezni, de van fényképezőgépem. Van tabletem is, telefont is kapok. Nem akarok ezekkel felvágni, csak gondoltam leírom, mert általában mások ezeket szokták kapni.

11 ÉVES VAGYOK ÉS LÁNY. Szeretek olvasni, de nem sok könyvet olvastam el eddig, csak olyat veszek meg, ami tetszeni fog (pl. Szjg). Nem szeretnék nagyon drága ajándékot, de olyat ami nem drága, de jó. Sajnos, legnagyobb bánatomra nem kaphatok háziállatot, pedig nagyon-nagyon szeretnék!!! De azért írjatok már le nekem pár cuki (szőrös, puha!!!!!) háziállatot, ami olcsó, és ilyen kicsi. Gondolok itt a kutyára. Na mindegy remélem tudtok segíteni.



#ajándék #ajándékozás #gyereknap #gyereknapra ajándék
2014. máj. 17. 17:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Huppsz. Rosszul írtam: NEM A KUTYÁRA GONDOLOK, SEM A MACSKÁRA, mert azt tuti nem kapok. Gondolok itt pl. A hörcsögre, tengerimalacra stb..
2014. máj. 17. 17:26
 2/3 anonim válasza:
szőrös puha: pénisz...bár nem minden esetben puha
2015. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én is 11vagyok és làny. Nekem 2 hónapja van 2 aranyhörcsögöm. Nagyon szeretem őket és nagyon cukik nem is voltak dràgák. Én dominót kértem a szüleimtől nem tudom hogy te szereted-e? Iyen épitős dominó és nagyon jó.
2016. máj. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!