Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha be lettem jelentve 1...

Ha be lettem jelentve 1 napra, akkor töröltek-e a munkaügyiben a nyilvántartásból?

Figyelt kérdés
Regisztrált munkanélküli vagyok, és az önkormányzattól kapom az aktív korúak ellátását. Jelentkeztem egy munkahelyre, ahol az interjún előre jeleztem, hogy kéthetente hétvégén tanfolyamra járok. Azt mondták, hogy nem gond, és fel is vettek. Tegnap volt az első munkanapom, és az igazgató akkor tudta meg, hogy én tanfolyamra járok, és nem tudok dolgozni szombaton. Azt mondta, hogy nem lesz ez így jó, és végül kirúgott még aznap. Azt mondta, hogy be lettem jelentve arra a napra 4 órában. Azt nem tudom, hogy milyen formában jelentettek be (egyszerűsített vagy simán, de gyanítom hogy simán). Ha bejelentenek, akkor automatikusan a munkaügyinek is jelzik, és törölnek a nyilvántartásból, vagy nekem kell jelezni 15 napon belül hogy munkába álltam? Mert én nem jeleztem se a munkaügyinek, se az önkormányzatnak. Az önkormányzatnál azt mondták, hogy kapom továbbra is a támogatást, csak nem tudom, hogy a munkaügyinél nem-e töröltek emiatt. Illetve hogy van-e egyáltalán tudomásuk arról hogy én dolgoztam egy napot.

2014. máj. 22. 14:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!