Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy jo barátom (akinek mellesl...

Egy jo barátom (akinek mellesleg tetszem is magyon) vett egy elég drága ajándékot nekem karácsonyra. Vegyek neki én is vmit?

Figyelt kérdés
akkor adta ide mikor meghivtam hozzám (még más barátaim is jöttek). Tudom h nagyon tetszem neki, de ő nekem inkább csak egy barát. Még anyumnak is vett valamiket. Mitcsináljak? Nem akarok bunko lenni..de azt se h olyasmit gondoljon amit nem kéne.
2009. dec. 30. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ajándékot illik visszaadni. Kisebb ajándékot vegyél neki, de mindenképp vegyél valamit.
2009. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem visszaadni, hanem viszonozni.
2009. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idiopátiás akaromacsajtdeőnemakarengem szindróma, ha ennyire nem akarod akkor ne vegyél neki semmit, úgyse lesz ennek az egésznek semmi értelme.
2009. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!