Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Illik feketében menni?

Illik feketében menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyáron esküvőre vagyok hivatalos. Azt tudom h nem illik teljesen feketében menni, de arra gondoltam, hogy ez kijátszható úgy, h a ruhám fekete lesz, ha találok olyan amiben szín is van, és hozzáillő színes cipő+táska+kiegészítő. Így jó lesz szerintetek? Nem érzem magam jól a színes ruhákban ,nem tehetek róla. :( Ezért nem szeretnék pl citromsárga ruhát felvenni, egyébként nekem nem is állnak jól a színes ruhák...

2014. máj. 26. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg nem illik feketében menni. Viszont az utóbbi években ezt már nem tartják be. Voltam pár esküvőn és már egyáltalán nincs ez a szokás, sokan voltak fekete ruhában, vagy fekete nadrágban fekete felsővel.

A színes kiegészítők jó ötlet! Nyugodtan húzz fekete ruhát :)

2014. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok olyan szabályról, hogy nem illene teljesen feketében. Ne gyászruha legyen, ha egyébként nem gyászolsz. Fekete ruha, kosztüm, nadrágkosztüm, kisestélyi, nagyestélyi bármelyik jó, s lehet fekete is, persze az esemény jellegéhez igazodva. Pl. sátoros lakodalomba a nagyestélyi nem annyira passzol.

Nyugodtan vedd fel a kedvenc ruhát, a számodra elfogadható színes kiegészítőkkel.

Amit még figyelembe vennék: nyári hőségben nem a legjobb a fekete.

2014. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!! :) a második válaszolónak: tudom, a fekete magába szívja a meleget, de nem tehetek róla, abban érzem magam kényelmesen, másban ált. feszengek.

még egyszer köszönöm, így bátran veszek fel feketét :)

2014. máj. 26. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!