Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Illetlenség feketében menni?

Illetlenség feketében menni?

Figyelt kérdés
A barátom unokatestvére férjhez megy és én is megyek a lagziba. Van egy fekete koktélruhám,amit felvehetnék,fekete magassarkúval.Illetlenség esküvőre feketében menni?
2011. dec. 16. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bánomisén ***** válasza:
Biztosan van valami más színű csinos alkalmi ruhád is, inkább azt vedd fel.
2011. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van egy lilás-rózsaszín is. Csak ebben a fekete ruhában jobban nézek ki,és szeretném elnyerni a barátom rokonságának tetszését.
2011. dec. 17. 00:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tartom illetlenségnek.

Olyannyira nem hogy a sznob rokonom esküvőjére egy fekete flitteres koktélruhába mentem, és ő maga választotta ki nekem azt a ruhát.

2011. dec. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bánomisén ***** válasza:
Akkor a szertartáson legyél a lilás-rózsaszínben, a buliba meg vedd föl a feketét. Úgy már nem olyan visszás a fekete. Valahol csak át tudsz majd öltözni, és egy ruhacsere nem a világ.
2011. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
kiegészítők! vegyél fel valami színeset hozzá. ha esetleg vörös a hajad, vagy mondjuk van színes szemüveged, vagy akármi, akkor máris nem tűnik gyászosnak. tök elegáns, szerintem mehet. csak azért ha szertartásra mégy, ne legyen ki belőle semmid :)
2011. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
egyáltalán nem illetlenség :) egy fekete koktélruha elegánsabb tud lenni bármilyen más színű ruhánál, és manapság nagyon is kedvelt ruhadarab
2012. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült vennem viszonylag olcsón egy sötétkék térdig érő koktélruhát,a mellrész alatt flittetekkel díszítve. Vegyem fel inkább azt?
2012. jan. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!