Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves együttes is a...

Hány éves együttes is a Rolling Stones?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 19:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Több, mint a Nirvana. És jobb is!
2014. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50
2014. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Első válaszoló miért kell állandóan a Nirvanát szarozni? Hagyd már abba. Miért baj az ha valaki szereti? Tudod minden embernek különbözö az izlése. Egyébként kiváncsi lennék a korodra hogy mennyi idős vagy? Mert szerintem a Nirvana már akkor zenélt amikor te még megse születtél. Úgyhogy arra a kérlek nyugodj le és ne kritizálj másokat csak mert egy olyan zenét szerett amit te nem kedvelsz. Egyébként gondoltam énis hogy a Rolling Stones 50 körül van.
2014. máj. 26. 19:52
 4/29 anonim ***** válasza:
49%

Nézd, kiccsávó!


Egyrészt azért fikázom állandóan a nirvánát, mert te tolod naponta az arcunkba az újabb és újabb kérdéseidet - melyek mindig ugyanazok és mindig unalmasak - akkor is, ha felhasználónevet váltasz, akkor is, ha 13 éves lánynak adod ki magad, meg akkor is, ha 19 éves fiúnak - és már sokan megírták neked, hogy jobb lenne abbahagyni. De ha te így, akkor én is így.


Önmagában azzal semmi baj nincs, hogy te a Nirvanat szereted (vagy mikor mit, ez nálad kb. két hetente változik), de azzal, ahogy előadod, már van.


A koromat iletően tévedsz - alig pár évvel születtem később, mint kúrtkombájn. Bár ennek nem tudom, mi a jelentősége...


És bár úgysem fogod megérteni, de elismétlem: nem azért kritizállak, mert egy olyan zenét szeretsz amilyet, hanem azért, ahogyan ezt durván, naponta mindenki arcába tolod, miközben össze-vissza hazudsz a korodról és nemedről.


"Egyébként gondoltam énis hogy a Rolling Stones 50 körül van." - Az egész kérdésed felesleges, mert fél perc alatt megtalltad volna a választ, ha gugliba vagy wikibe beírod az előadó nevét - de te vagy annyira szánalmasan ostoba vagy, hogy erre sem vagy képes, vagy megint csak a feltűnési viszketegséged következtében írsz ki újabb és őújabb felesleges kérdéseket a gyíkra. Talán kompenzálni akarsz ezzel valamit? Vagy valamilyen egyéb pszichés betegség húzódik meg a háttérben? Pszichológushoz nem akarsz elmenni?

2014. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Szerintem neked kénne egy pszichologus. Öreg, ha valami bajod van ne itt ad ki a feszültségedet gykn. Egyébként mi az hogy "Kiscsávó"? Ember, azt se tudod hány éves vagyok. És rohadtúl nem érdekel a szar véleményed.
2014. máj. 26. 20:20
 6/29 A kérdező kommentje:
Kiváncsi lennék te milyen zenéket hallgatsz, ha hallgatsz egyáltalán? Hogy én meg azokat szarozhasam állandóan.
2014. máj. 26. 20:22
 7/29 anonim ***** válasza:
Látod, ez a különbség kettőnk között: én nem dörgölöm az orrod alá.
2014. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Áh nem, te csak állandóan az orrom alá dörgölöd hogy: Szar a Nirvana.
2014. máj. 26. 21:11
 9/29 anonim ***** válasza:
2014. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Te pedig több tízszer kérdezted meg ugyanazt. Nem a Nirvana a baj, hanem hogy szándékosan provokatív kérdéseket teszel fel, hogy veszekedjenek benne az emberek.


Amikor kitiltottak, akkor újra és újra visszajöttél és ugyanott folytattad ahol abbahagytad. Kezdve a napi 5 Nirvana-kérdéssel majd a Youtube-fiókokért való kuncsorgással.


Utána azt mondod hogy leállsz vele, de 1 hétig bírtad és most ugyanazt csinálod amiért legalább háromszor kitiltottak már az oldalról. Egyszer sem jöhetnél vissza, de látszólag nem tudsz belőle tanulni 21-22 évesen.

A hazugságokról nem beszélve, amikor hol lánynak adod ki magad, hol tizenévesnek, hol huszonévesnek, hogy a 1 Direction és Justing Bieber a legenda, hol pedig ők azok akiket utálsz mert híresek.


Ha ezek után te azt gondolod hogy minden rendben van, mert csak nevet váltasz és majd elfelejtik a másik 200 kérdést, akkor tévedsz. Ha azt gondolod hogy ez normális, akkor neked is fel kellene valakit keresned. Addig is amíg ezt folytatod, újra is újra jelenteni fogják a kérdésedet és kitiltani téged amíg meg nem unod.

2014. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!