Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves együttes is a...

Hány éves együttes is a Rolling Stones?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 19:36
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Igen elismerem ezt csinálom. És ez miért zavar téged? Talán nem kénne elolvasni a kérdéseimet és akkor nem lennél ilyen agreszív és buta, és akkor nem kellene állandóan a te csúnya válaszaidat néznem. Egyébként 21 éves fiú vagyok.
2014. máj. 26. 22:47
 12/29 anonim ***** válasza:

Azért zavarja az embereket (nem engem személyesen, többen is észrevették már), mert nem erre találták ki az oldalt.


Felhasználói Szabályzat:


"3. / Tilos


(b) a személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt),

továbbá mások becsületére, jóhírnevére sérelmes tartalmat elhelyezni, függetlenül attól, hogy az valós vagy sem, kiemelten a közszereplőkre vonatkozóan;


(h) a moderátorok döntését felülbírálni és a törölt Felhasználói tartalmakat bármilyen módon újra elérhetővé tenni, illetve a Felhasználó regisztrációjának törlése, vagy korlátozása után után új regisztrációt létesíteni. " -


A butaságot firtatni pedig ellentmondásos. Érvek helyett csak sértegetsz, olyan szintű mintha azt mondanám hogy szégyen, hogy nem tudsz egy kérdést sem leírni magyarul, helyesírási hiba nélkül, hogy nincs annyi felfogásod hogy megérts és betarts pár egyszerű szabályt, nem vagy tekintettel másokra azzal hogy tiszteletben tartod az érzéseiket, sem azzal hogy jó szándékú felhasználókat vezetsz félre a hamis adatok megadásával, ők azt hiszik hogy segítenek neked miközben te azon röhögsz hogy jól összevesznek egymással.

Ezen kívül azt kéred számon hogy akkor miért olvassák a kérdést. Te miért teszed fel őket? Ha nem érkezik válasz akkor naponta háromszor kérdezed meg ugyanazt, akkor mégis csak neked van figyelemhiányod. Nyilván azért teszel fel ilyen vitatható kérdéseket hogy ne hagyjanak ott egy válasszal hanem foglalkozzanak vele. Ha pedig felteszed a kérdést akkor azt akarod hogy lássák, megnézzék, úgyhogy ne kérd számon ha írnak.


Az, hogy kimondják mi a helyzet nem agresszivitás. Látszólag nem fogod fel mi és miért rossz. Én is ugyanúgy elítélem azt aki téged szekál a Nirvana sértegetésével, mert nem ez a megfelelő mód arra hogy téged kezeljenek. Valószínűleg ő csak azt akarja érzékeltetni, amit te másokkal csinálsz amikor egy előadót sértegetsz. Ha neked fáj a Nirvana bántása, másnak is fáj ha az ő kedvencét bántod. Ez ennyire egyszerű, van-e a másik ember iránt tiszteled vagy nincs. Ha nincs, téged sem fognak tisztelni, és azért kötekednek a válaszokban mert te is kötekszel.

2014. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ember, tudod csak az a baj hogy pont én nem vagyok ilyen. És egyáltalán honnan tudod hogy azért teszem fel a kérdéseket hogy veszekedjenek rajta és hogy jót röhögök rajta? Te egy gondolat olvasso vagy vagy mi a fene? Honnan tudod hogy én egyáltalán mit csinálok a számítógép előtt? Nem, ismétlem nem azért teszem fel a kérdéseket hogy vezzekedést provokáljak, hanem azért mert kiváncsi vagyok az emberek véleményére hogy mit gondol egy adott felkapott közszereplőröl. Kivéve a te véleményed érdekel, hanem tudsz mást írni válaszként mint hogy: szar a nirvana, sokkal jobb mint a nirvana, akkor jobb ha hozzá se szólsz egy kérdéshez semm.
2014. máj. 27. 06:06
 14/29 A kérdező kommentje:
És ne beszélj nekem itt a tiszteletről mert nem is ismersz. Nem tudod milyen vagyok, szóval ne itélj meg egy embert amíg meg nem ismerted. Én úgy dondolom hogy nem sértettem semilyen személyi jogokat és eddig egy fiókom volt csak. Egyébként ha ez a véleményed akkor kicsit kikénne nyitnyi a szemedet és körülnézni. Számtalan undok agresszív durva elkölcstelen ember van itt Gykn akik megsértik a személyijogokat, másokat ocsárolnak, durva megjegyzéseket tesznek másra, trágár válaszokat adnak és állandóan káromkodnak. És vannak olyan emberek többek között te akik nem tudják elviselni ha valaki egy olyan személyről, énekesről, együttesről ad ki kérdéseket akiket te utálsz. Úgy beszélsz személyijogokrol mintha te nem sértenéd meg amikor trágár és ronda válaszokat írkálsz. Ismétlem még egyszer nem vagyok kiváncsi csak a TE véleményedre, a többiekre igen.
2014. máj. 27. 06:21
 15/29 A kérdező kommentje:
Remélem lenyugszol végre és nem adsz ki ronda, ócsárolos válaszokat mert arra szerintem senki nem kiváncsi. Egyébként te pár évvel fiatalabb vagy mint Kurt Cobain? Az írásodból nem lehetsz több mint 14, de ez csak az én véleményem és nem ittélek el, nem ócsárolak ellentéttben veled. De most komolyan kit érdekel ha szerinted szar a Nirvana? Mindenkinek más az ízlése, nem szerethet mindenki úgyan azt. Ezt tiszteledben tartom hogy te nem kedveled a Nirvanát, de kérlek ne bántsd csúnya helytelen válaszokal azt aki azt szeret amit te ép utálsz. És ha annyira szar lenne akkor nem a Nirvana kapta volna meg a Times Awardson a világ valaha írt legjobb dalának díját.
2014. máj. 27. 06:31
 16/29 anonim ***** válasza:

Kérlek most olvasd el még egyszer a válaszokat, és nézd meg a mellette milyen számokat ír. Neked két ember válaszolt két különböző módon. A 71%-os sérteget a Nirvanaval, nem én; de nekem üzensz vissza.


Ezt írod:

"de kérlek ne bántsd csúnya helytelen válaszokal azt aki azt szeret amit te ép utálsz"


Te ugyanazt csinálod, csúnya és helytelen kérdésekkel és válaszokkal bántod azokat akik azt szeretik amit te utálsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__5681842-fiuk..


"Te is biztos 13 év körüli lány vagy aki Justin Biebert hallgat :D. De a Nirvana sokkal jobb mint ezek a mostani szar számok."


"Öcsém 500 milliárdszor inkább Nirvana mint Justin Bieber."


Akkor hol a különbség?

Azt pedig nem tudod letagadni hogy ez az első felhasználóneved, amikor az összes ilyen típusú kérdés sztárokról szól (Nirvana, 1 Direction, Justin Bieber, Backstreet Boys, Foo Fighters), az összes ugyanazzal a megszólítással, az összes ugyanazzal a helyesírási hibával, ugyanazzal a rendszerességgel, ugyanabban a témakörben, ugyanazzal a tipikus közös ponttal amit az összes felhasználó megemlít (Nirvana, Mexico, mi történik a jövőben, és mi volt a múltban a dinoszauroszokkal). Ilyen véletlen nincs a világon. A felhasználóknak azt mondasz amit akarsz, de az oldal üzemeltetője látja a közös pontokat, neki nem tudsz hazudni.


A szabály(zat)okat pedig nem mi hozzuk, de velünk tartatják be. Ha szerinted a provokatív kérdésekkel nincs baj, akkor ezek nem szerint nem tűnt még fel hogy a kérdéseid felét törölték, nem szórakozásból.

Még egyszer elmondom: én nem szidtam a Nirvana-t, nem én vagyok az a tag aki sérteget, egy trágár üzenetet sem írtam még neked sem másnak az oldalon.

2014. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Úristen! Az neked sértegetés hogy felmertem tenni azt a szerinted provókatív kérdést hogy: "A Tokio Hotelnek és a Backstreet Boysnak miért csak lány rajongójuk van"? Ember, te azt se tudod miről beszél. Mindegy nem tudom ki vagy de nincs jobb dolgod int hogy másokat csesztesél alaptalan dologal?
2014. máj. 27. 10:10
 18/29 A kérdező kommentje:
Egyébként csak hogy tud azokat a kérdéseket ÉN töröltem különbözö okokból amit nem fogok az orrodra kötni. bocsi
2014. máj. 27. 10:15
 19/29 A kérdező kommentje:
És ha szerinted hogy "együttes" a 1d akkor vagy vak vagy sükket. Semmi tehetségük csak a média nyomja őket. Szerinted miért útálják őket olyan sokkan? A dalaikat nem ők írják, nem maguk alapították az együttest hanem x-faktorban össze lettek pakolva. Ha te szereted azt a nyekergést meg nyávogást akkor hallgass 1dt az való neked. Ez az én véleményem és szerintem másnak is kivéve a kis tinilányoknak. Erről ennyit.
2014. máj. 27. 10:22
 20/29 A kérdező kommentje:
Ellentéttben a Nirvana, Foo Fighters, Tokio Hotel, Backstreet Boys. Saját maguk alapították az együttesüket, ők írták a dalaikat, ők mindenféle hangszeren játszottak, a fellépéseiket ők szervezték és mindegyik előbb említett együttes "Legendának" számít. Már csak azért is mert már mindegyik több mint 15 éves zenekar. Nagyon okosnak képzeled magad pedig...mindegy.
2014. máj. 27. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!