Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves együttes is a...

Hány éves együttes is a Rolling Stones?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 19:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Száz másik nevet fel lehet sorolni, hogy mennyire jók vagy mennyire rosszak. Itt nem Justin Bieber vagy a Nirvana a lényeg, hogy ki a legenda és ki egy senki.


Önmagadnak mondasz ellent amikor toleranciát és tiszteletet vársz el másoktól, de te azt nem tudod visszafelé kimutatni. Senki nem mondja hogy szeresd, tiszteld, elfogadd azokat a zenészeket akik szerinted csak bábok, hamisak, érdemtelenül nagy a rajongótáboruk, csak próbáld meg ignorálni. Amíg nem tiszteled mások ízlését (nem a zenét), a te ízlésedet sem fogja senki.


Tudom, erre az a válaszod hogy egy popsztárt nem kell és nem lehet tisztelni, és ezzel ismered el hogy téged is a kötekedés motivál.


Én egyiket sem szeretem vagy hallgatom. De nem is jövök fel az oldalra hogy nap mint nap ezt kinyilatkozzam. Te viszont remegsz, ha nem kapsz napi szinten megerősítést valamiben, ezért is teszel fel fél óránként egy kérdést.

2014. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az hogy nem tudod elviselni ha valaki egy olyan együttest szerett amit te utálsz. Látod most is becsaptad magad. Önmagad ellen beszélsz és olyanokal oktatsz ki másokat alaptalanul akik egyáltalán nem azt csinálják akikel te vádolod őket, te viszont teljesen azt csinálod gúnyosan útálatal. Csak tudod mindenkinek más az izlése. Ezért kérlek tartsd tiszteletbe hogy mások szerethettik azt amit te ép utálsz.
2014. máj. 27. 11:57
 23/29 A kérdező kommentje:
Kiforgatod a szavaimat. Egyszóval nem mondtam hogy egy popsztárt nem lehet tisztelni. Én nagyon tisztelem és beszülöm Michael Jacksont mert egy csodálatos ember volt. Látod megint hülyességeket írtál alaptalanuL. De Justin Biebert nem tisztelem mert nincs mire,ez az én véleményem. Persze tiszteledbe tartom hogy valaki őt szereti és hallgatja a zenéjét.
2014. máj. 27. 12:04
 24/29 A kérdező kommentje:
Egyébként most komolyan te akarod megmondani hogy hány kérdést tegyek fel mikor hányszor? Ne légy nevetséges. Én nem várom hogy tisztelj engem vagy a kedvenc együtteseimet. Csak azt kérem tőled szépen hogy fogad el hogy valaki szereti a Nirvanát,Backstreet Boyst, Foo Fighterst és nem szereti/kedveli Justin Biebert.
2014. máj. 27. 12:36
 25/29 anonim ***** válasza:

Oké, most már ugyanarról beszélünk mindketten és ugyanazt akarjuk mindketten.


Nem a kérdések mennyisége a baj, hanem az hogy milyenek. Eldöntendő kérdést nem lehet feltenni, mert arra nincs hasznos válasz (ezért törlik).

Amikor azt kérdezed hogy szar-e a Backstreet Boys, arra nincs értelmes válasz. Egy rajongó azt fogja mondani hogy nem. Egy másik ember azt hogy igen, és az emberek olyanok hogy mindenki a saját igazát akarja a másikra erőltetni. Ettől kezdenek el vitatkozni vagy veszekedni, és ettől tűnik úgy hogy provokatív a kérdés.

Neked lehet nem az volt a szándékod és tényleg csak a vélemény érdekel, de ezen az oldalon soha nem fogsz reális képet kapni egy szubjektív dologról, és elvileg véleménykérő kérdést sem lehet feltenni.


Szinte csak olyan dolgot kérdezel amire nincs válasz vagy nem lehet válaszolni. Végül is a te dolgod mire vagy kíváncsi, de ez egy kérdezős oldal és nem fórum, ha nem konkrét dologra kérdezel rá akkor vagy nem válaszolnak, vagy ellentétes válaszokat adnak amin vagy te fogsz megsértődni vagy mások. Lehet hogy tiszteletben tartod hogy más azt szereti amit te nem, de ugyanúgy nem bírod hogy ki hogy ezt ne közöld kommentben (tudom, semmi közöm hozzá és mindenki azt mond amit akar, csak ezt mások jelenthetik és kitilthatnak érte).


Ez a kérdés pont nem olyan volt, ez egy normális és konkrét kérdés, úgyhogy sajnálom is hogy ennyire szétbarmoltuk.

2014. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Istenem nem érted hogy én szokttam törölni a kérdéseimet nem GYK.
2014. máj. 27. 13:23
 27/29 A kérdező kommentje:
Egyébként igazad van tényleg eléggé szétzúztuk ezta kérdést. Egyébként én imádom a Backstreet Boyst pedig fiú vagyok és nem meleg. :D
2014. máj. 27. 13:25
 28/29 anonim ***** válasza:

Nincs is közük egymáshoz. Nem azért meleg valaki mert X zenét hallgat.


A kérdéseidet viszont nem tudod törölni. A "Saját kérdéseid" menüben lévő törlés lehetőség csak a listából törli azt a sort. A kérdésed ugyanúgy az oldalon marad, mindenki látja és hozzá is tud szólni. Csak te nem látod ha a listát megnyitod.

2014. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
1962ben alakultak.
2014. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!