Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg szeretnék változni! Az...

Meg szeretnék változni! Az igazság az, hogy őrülten bamba vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sokszor nem arra válaszolok amit kérdeznek,most odajutottam, hogy ha valaki mond valamit akkor nem nagyon merem megcsinálni nehogy rosszul tegyem. El szoktam felejteni mit mondtak beszélgetés közben. Egyszerűen borzalom!

2014. máj. 31. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől lehet,én pl akkor vagyok ilyen amikor bánt valami,olyankor képszakadás,mintha a falnak beszélnének.Esteleg ha nálad nem feltétlenül ez a kiváltó ok próbálkozz memória élénkítő hatású dolgokkal pl Bilobil,vagy tolj be egy kávét.Ha az sem segít akkor pszichológus:S az majd kideríti.
2014. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem csak egy kicsit szórakozott vagy. :) Próbálj koncentrálni arra, amit csinálsz és ne hagyd, hogy már amiatt ideges légy, hogy előre félsz attól, hogy mit ronthatsz el. Ez nem fog egyik napról a másikra perfektül menni, és bizony gyakorolni kell, vagyis muszáj sokat beszélgetned másokkal. Nekem is hasonló problémám van, mint a tiéd, pl. ha egyszerre kell csinálnom is valami feladatot, meg még beszélnek is hozzám, akkor teljesen elvesztem. De próbálok javítani rajta azok alapján, amiket leírtam. :)
2014. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet sajna betegség is.


Én ezt zarnam ki először

2014. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!