Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimit kezdek ősszel, és meg...

Gimit kezdek ősszel, és meg szeretnék változni!?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogy kezdjem, mert a külsőm alapján egy hatodik vagy hetedik osztályosra hasonlítok, és szeretnék úgy kinézni, mint egy ,,gimis". Meg szeretnék olyan cuccokat venni, vagy viselni, amik ahhoz illenek.

Ötleteket kérnék!

Normálisat..

Előre is köszönöm.



2014. máj. 5. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Növessz szakállat.
2014. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de lány vagyok. :)
2014. máj. 6. 06:33
 3/5 anonim válasza:
Elsősorban szerezz be a ruhatáradba alapdarabokat ..mint pl..szűk farmer , cicanaci egyszerű pólók . felsők amiket később feldobsz egy nyaklénccajl vagy sállal,a hajad(amennyiben hosszú) vagy egyszerűen kivasalod vagy szép göndör fürtöket teszel bele De ezzel vigyázz! ne legyen túl "mű" hatása ilyenkor..legyen kicsitt szétszedva "kócosabban, lazábban" hagyva...amennyiben szeretsz és tudsz sminkelni természetes sminket tegyél fel torna c és késsz
2014. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, az jó, ha az öltözködésedre odafigyelsz. Próbálj nem csilli-villi darabokat választani meg olyat, amin pl. rajzfilm-karakterek vannak és szerintem kerüld a rózsaszínt is. Választhatsz npiesebb darabokat is, máris nem fogsz egy kislányra hasonlítani :)
2014. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*nőiesebb
2014. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!