Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy egy 17-18...

Lehetséges az, hogy egy 17-18 éves fiút "megnéz" egy 25 év körüli nő?

Figyelt kérdés
Már párszor előfordult, mikor reggel mentem iskolába, hogy egy 25 körüli nő jött velünk szembe, mert általában 1-2 haverommal/évfolyamtársammal szoktam menni, és hát, mit mondjak, van amikor csak ránézel valakire, de elveszed a tekinteted rögtön, de ő tartja mindig a kontaktust, és addig míg én el nem nézek.. Nem hiszem, hogy bármit is akarna, sőt, tuti, de mondjuk van, hogy én is aztmondom 1-2 10-12 évesre, hogy szép, és "jónő" lesz belőlük, de nem akarok semmit, értitek. Lehetőleg a 20 év feletti nők válaszát várom, de gondolom mindenki azt fogja mondani, hogy nem "érdeklik" őket a kisfiúk. Egyébként, hát nem csúnya ez a nő, sőt, nagyon is szép.. :)
2014. máj. 31. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Mindentől függetlenül.

A feltevésed keretei közt pedig: nem tudni, hány évesnek néz a nő a fiút, és azt sem, hogy tényleg 25 éves-e az említett nő.

Lehet, hogy 22, és a fiút meg 19-nek nézi.:)

2014. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mindenkinek más az izlése...valaki kimondottan a szűzekre pályázik...
2014. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy idősebbnek néz a koromnál, sőt, inkább kevesebbet mondanak a "kedves" emberek rám (akiket senki nem kérdezett mellesleg). Az biztos, hogy dolgozik, mert mindig ugyan oda megy, egy épületbe, csak nem jut eszembe, mintha egy bank lenne. De amúgy, ha ezt az országot nézzük, elég egyedinek számítok, nem az az oldalt levágott, felül meghagyott oldalrafésült hajam van, és volt már olyan, hogy egy teljesen feketébe öltözött idősebb, kb 20 év feletti csaj is megnézett, de biztos csak azért, mert ilyen stílusú fiúból kevés van, sőt, én havonta, ha látok egy hozzám hasonlót.
2014. máj. 31. 19:47
 4/18 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki 17-18 éves, nem feltétlen szűz.
2014. máj. 31. 19:47
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem emosnak kell képzelni, ilyenre gondoltam: [link]

:)

2014. máj. 31. 19:53
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
ezen a képen egy teljesen átlagos tini gyerek van...
2014. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Átlagos tini gyerek? Én minden egyes nap tini gyerekek között vagyok, órákat töltök az utcán, de még egy ehhez hasonló hajú tini gyereket nem láttam. Nem tudom, te merre élsz, de amúgy igen, külföldön nem "ciki" az ilyen haj, az más kérdés, hogy itt már 100x megkaptam a jelzőket rá, de ezzel saját magát értékeli az illető.
2014. máj. 31. 19:58
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is simán megnézem,a fiatalabb srácokat,ha van stílusa,szép az arca és nem " tömeggyártmány".Azt mndtad a szemedbe néz,lehet az igézi meg. Kövezzetek meg,én sem kezdenék " kisfiúkkal" de átfutott az agyamon milyen lehet velük a szex. Ez az amit nem igen fogok megtudni,mert férjnél vagyok már:) Speciel van mikor azért nézek oda,mert olyan módon beszélnek egymással,a fiatalok hogy fülsértő (gondolok itt a hee köcsőg,mizu van, és társaira):D Még erre tudok gondolni:)
2014. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20:00-ás vagyok,lemaradt hogy 26 éves vagyok
2014. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam úgy beszélni, főleg nem utcán. Hát, ööö én nem kövezlek meg, nekem tetszik.. xdd :D
2014. máj. 31. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!