Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy egy 17-18...

Lehetséges az, hogy egy 17-18 éves fiút "megnéz" egy 25 év körüli nő?

Figyelt kérdés
Már párszor előfordult, mikor reggel mentem iskolába, hogy egy 25 körüli nő jött velünk szembe, mert általában 1-2 haverommal/évfolyamtársammal szoktam menni, és hát, mit mondjak, van amikor csak ránézel valakire, de elveszed a tekinteted rögtön, de ő tartja mindig a kontaktust, és addig míg én el nem nézek.. Nem hiszem, hogy bármit is akarna, sőt, tuti, de mondjuk van, hogy én is aztmondom 1-2 10-12 évesre, hogy szép, és "jónő" lesz belőlük, de nem akarok semmit, értitek. Lehetőleg a 20 év feletti nők válaszát várom, de gondolom mindenki azt fogja mondani, hogy nem "érdeklik" őket a kisfiúk. Egyébként, hát nem csúnya ez a nő, sőt, nagyon is szép.. :)
2014. máj. 31. 19:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Most láttam a hajadról képet,szerintem sem mindennapi,és elhiszem, hogy megnéz ;) 20:00-ás vagyok
2014. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nekem az állkapcsom nem olyan széles, inkább hosszúkásabb az arcom. Hát köszi.. :P :)
2014. máj. 31. 20:07
 13/18 A kérdező kommentje:
De nyugodtan lehet írni, mások véleménye is érdekel. :)
2014. máj. 31. 20:41
 14/18 A kérdező kommentje:
Jézusom.. Ma ismét láttam, igaz, most ő valakivel beszélgetett, és nem egy oldalon mentünk, nem tudom, de nagyon megfogott a mosolya. Tudom, reménytelen a helyzet, felesleges is rajta rágódnom, de majdnem egész nap rá gondoltam, sokkal kellemesebb látvány, mint a tinilányok, és valahogy érzem is, hogy nem lehet rossz ember.. :/
2014. jún. 2. 19:44
 15/18 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, te merre élsz,"


vidéki kisvárosban és egy másik vidéki kisvárosba járok dolgozni...kb 5 iskola mellett megyek el...anyám tanár közvetlen Bp melett egy nagyobb városban, jártam már párszor nála...tucatjával jönnek ilyen kölykök szembe mindenhol velem, semmi extra nincs a hajadon...

2014. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kinek van itt szó a hajáról? Nem mondtam, hogy különleges, csak azt, hogy nem a felnyalt divatmajom stílus, érdekes környéken élsz akkor, ha ilyen sűrű a hosszabb hajú srác, habár ezt kétlem. :)
2014. jún. 2. 20:02
 17/18 anonim ***** válasza:

teljesen átlagos helyen lakom, bár a szomszéd házban a gyermekotthon van...


a te korodban én is azt hittem, hogy különleges vagyok :) ;)

2014. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sajnállak. Ha nem érzed magad különlegesnek, akkor minek húzod itt le a másik embert? Nem is válaszoltál semmilyen mértékben a fő kérdésre.. Csak azt próbálod bebizonyítani, hogy nem vagyok különleges, de ezért felesleges itt törni magad.
2014. jún. 2. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!