Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 50-60 év körüli apám, minden...

50-60 év körüli apám, minden nap amikor hazajön a munkából iszik a pálinkából, lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés

Segítsetek nem tudom mit csináljak.

Féltjük, mi a család lány tagjai.

Mi tévők legyünk?

Ti apukátok is szokott inni?

Tegyük el a pálinkát?

Mit kell csinálni ilyenkor?

Mennyi a napi adag pálinkából ami nem káros?

A francnak vannak gyümölcs fáink, ha azok nincsenek a pálinka sincs, meg az ivás. :(

Tényleg segítsetek, fáj a szívem...



2014. ápr. 8. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit iszik? Milyen az egészségi állapota jelenleg? Milyen munkát végez? Fogyaszt-e más alkoholos italt? Étkezéshez kötődően iszik, vagy bármikor? Táplálkozik rendesen?

Egy kupica pálinka felnőtt, egészséges embernek általában nem okoz egészségkárosodást.

2014. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit iszik? idén csináljatok szörpöket.
2014. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak akkor iszik amikor hazajön a munkából, étkezés előtt.

Minden nap ebben az egy időpontban iszik.

Az pálinkás üvegen bejelöltem alkoholos filccel, azt a szintet ameddig pálinka van benne.

Eddig egyetlen egyszer fordult elő, hogy egy péntek délután berúgott, de akkor nagyon.

Nincs, más férfi a családban, ezért lenne jó tudni, hogyan kell kezelni a férfiak, apák alkohol fogyasztását.

2014. ápr. 8. 16:26
 4/6 Sifli válasza:
Teljesen normális ha azt megissza naponta , esténként kaja előtt.
2014. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak éppen nem mondanám, de az biztos, hogy semmi baj nincs vele, ha kaja előtt lenyom egy kis étvágygerjesztőt.
2014. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ha részegre issza magát akkor az már baj, egyébként a leírtak alapján alkoholista. Tudniillik ennek a függőségnek is vannak fokozatai.



Az én apám is alkohol függő már évek óta, eleinte nem volt baj ha egy kissé pityókásan ért haza munkából, még mosolyogtunk is rajta. Aztán a későbbiekben már inkább féltünk tőle mert elkezdett agresszívan viselkedni. Ma már ott tartunk, hogy megpróbáljuk elviselni. A családot nem bántsa csupán az asztalt üti és kiabál, így vezeti le a napi feszültséget. Rettenetesen képes berúgni, már alig van néha magánál de a pálinkás poharat még félholtan is képes megfogni, hogy megigya belőle azt a mérget. Szerencsére nem egy cingár férfi, de ha így folytassa akkor gyorsan lefog épülni a szervezete.


Én rühellem az alkoholt és nem iszom még sört se, pedig 24 éves férfi vagyok de ha tehetném szesztilalmat rendelnék el!

2014. máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!