Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül érzem magam. Mit...

Egyedül érzem magam. Mit tegyek? Már szinte nincsenek barátaim.

Figyelt kérdés

Azzal kezdödött, hogy a "legjobb barátnőm" mindig lekoptatott meg hazudott és ezért úgy döntöttem hogy ennek már nincs értelme, mert már régóta voltak ilyen összezörrenéseink de mindig megoldottuk-.de ez most más. Ennek a barátságnak már vége.

Csakhogy neki már egyből van egy új legjobb barátja.

És már szinte nincsenek barátaim. Van egy lány, eggyel alattam jár, és ő az egyetlen akire mindig számíthatok. Ő bármikor szívesen fogad, ha ilyen van.

Az osztályomban még van 2 lány akikkel jóban vagyok, de ők legjobb barátok, külön világuk van. Velük szoktam lenni mostanában, de akkor is érzem hogy felesleges vagyok, mert néha csak úgy otthagynak.

Az egész osztályunk olyan, hogy csapatokra tagolódik és a csapatokba nem fogadnak be senkit... Szóval nem állhatok be senkik közé, de nem is vagyok olyan, hogy odatolakodok, mert nem szeretek útban lenni.

Nincs már senki, igazi legjobb barátom. Ez annyira rossz, hogy mindig engem közösítenek ki. Ez nem az első eset.

Egyszerűen nem tudom mit tehetnék. Már senkim sem maradt.

Nem tudom hogy velem van e a baj, vagy csak egyszerűen mindenki utál.

Szerintetek? Mit tegyek?



2014. márc. 26. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Van egy lány, eggyel alattam jár, és ő az egyetlen akire mindig számíthatok. Ő bármikor szívesen fogad, ha ilyen van." <- Meg is válaszoltad, számíthatsz rá, vagyis barátként tekint rád. Szerintem töltsetek el együtt több időt, szerintem ő is örülne neki. :)
2014. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, és légyszíves senki ne írjon olyat, hogy akarok e ismerkedni, mett itt nem erről van szó!!!
2014. márc. 26. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Már is be próbálkoztak? :D
2014. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem barátkozz azzal a csajjal, aki eggyel alattad jár,

ha csak ő rá számíthatsz. Fura, az én osztályom is ilyen, hogy klikkek vannak.:/

2014. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha én írtam volna ezt a kérdést. A "barátaim" szintén ellenem fordultak. Eleinte nagyon feldúlt voltam, hetekig ezen rágódtam. Én sem akartam egyedül lenni, eleinte próbálkoztam visszatérni a "csapatba". De rájöttem, hogy ez felesleges. Elég volt belőlük, nem fogok megalázkodni, elvégre nem én vagyok a hibás. Nekem is van 2-3 ember, akikkel így még jóban vagyok, de mivel annyira nem érdeklem őket ezért nem is nagyon keresem a társaságukat. Egyedül ülök a teremben egész nap, de most már nem zavar, hozzászoktam. Néha kimegyek a teremből másokkal beszélgetni. Ha vannak barátaid osztályon kívül, miért nem hagyod őket a francba? Elvégre úgy is otthagynak, nem érdekli őket mi van veled. Menj oda, ahol szívesen fogadnak és ne az érdek emberekkel barátkozz.
2014. márc. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, hogy az osztályon belül találd meg a legjobb barátodat... sőt! :)
2014. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!